1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 1 Aralık 2021 Günlük burç yorumu
1 Aralık 2021 Günlük burç yorumu

1 Aralık 2021 Günlük burç yorumu

1 Aralık 2021 Günlük burç yorumu

Koç: Yalnız, kırgın ve içten içe kırgın hissedebilirsiniz. Kendinizi kanıtlamak isteseniz de, yanlış anlaşılmalara da oldukça açıksınız. Sağlığına dikkat et.

Boğa: Arkadaş gruplarınızdaki değişen enerjiler sizi huzursuz hissettirebilir. Bilinçaltınızdaki bazı olayları hesaba katarken, gizli düşmanlıklara dikkat etmelisiniz.

İkizler: Kariyer konularında artan enerjileri arkadaş çevrenizde veya kalabalıklar arasında paylaşmamak önemlidir. Siz onları yaparken projelerinizi fark etsinler.

Yengeç: Yasal süreçler sizi zorlarken, dışarıdan gelen birçok eleştiriye maruz kalmak sizi sıkabilir. Geçmişteki yaralarınız tetiklenirken yaralamamaya özen göstermeniz önemlidir.

Aslan: Finansal durumlardaki prosedürler ve girişimler gündeminizde olabilir ve gün içinde sonuçlarını alabilirsiniz. Eşinizin ailesinden ve üniversite arkadaşlarından destek alsanız bile yakın arkadaşlarınızın iki taraflı davranışları sizi sıkabilir.

Başak: Bir sağlık sürecinden geçiyorsanız, ateşinizin yükselmesi ve acı çekmeniz mümkün olabilir. Kendinize çok dikkat etmelisiniz. Beraberliğinizi inciten konular gündemdeyken lütfen iç dünyanızda büyütmeyin. El kesimlerine dikkat edin.

Terazi: Çalışma hayatınızdaki değişen enerjiler, gün içinde hararetli olaylar yaşamanıza neden olabilir. Rakiplerinizin oyunlarında dikkatli olmalısınız. Kazalara oldukça yatkınsınız.

Akrep: Normal hayatın akışı ve iş hayatınızdaki yorgunluk ilişkinizi etkileyebilir. Evcil hayvanınızın sağlığı ve sorunlarıyla gün içinde uğraşmanız olasıdır.

Yay: Uzun süredir evinizde çocuğunuzla kaliteli zaman geçiremediğinizi anlamak ruhunuzu yorabilir. Seyahat hazırlıklarınız varsa bugün tamamlayabilirsiniz.

Oğlak: Yakın arkadaşlarınızın yarattığı gerilimler ruhunuzu yorabilir. Yakınlarınızın sağlığı ve ameliyatı gündeminizde olabilir. Kendinize içsel olarak değerli olduğunuzu hatırlatmalısınız.

Kova: Parasal konulardaki gelişmeleri yakın çevrenizle paylaşacaksınız. Projelerinizin altyapısını oluşturmaya başladığınız bir süreçten geçerken hemen adım atmamalı, sadece altyapıyı kurarak ilerlemelisiniz. Kalp meseleleri söz konusu olduğunda, eski bir tanıdık ile yeni bir tanıdık arasında sıkışıp kalabilirsiniz.

Balık: Parasal konularda borca ​​girmemeye dikkat etmeniz gereken özel bir süreçten geçiyorsunuz. Gelen ve giden bir enerji var. İç dünyanızda ruhunuzu yoran konularda gerçekleri görerek ilerlemek önemlidir.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.