1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 10 Kasım 2021 Günlük burç yorumu
10 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

10 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

10 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

10 KASIM Koç Bugün, hayatınızda belirsiz birçok konuyu netleştirmek için gelişmeler yaşayacaksınız. Görünmezin arkasını görmeye başlayacaksınız. Sizi mutsuz eden ve yolunuza çıkan arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ev değiştirmek, taşınmak, eve yeni bir bebek gelirse odasını düzenlemek gibi keyifli aktivitelerle uğraşabilirsiniz.

10 KASIM Boğa Bugün sevdiğiniz kişi tarafından takdir edilirken onun ailesinden ve zihninden bıktığınızı fark edebilirsiniz. Kendinizi ifade ettiğiniz her türlü konuda daha net olmaya çalışmalı, gerekirse bugün gereksiz konuşmalardan uzak durmalısınız. Hayatta kimseyi değiştiremeyiz, ya onları olduğu gibi kabul etmek zorundayız ya da ayrılmak zorundayız. Artık değiştiremeyeceğiniz insanlar ve şeyler için endişelenmeyin.

10 KASIM İkizler Bugün, sevdiklerinizin ailesiyle olası kırgınlıklara çok açıksınız. Bugün beklentilerinizi ifade etmek için doğru zaman olmayabilir. Ayrıca yakın ve uzak akrabalarınızın sağlık sorunları sizi içsel olarak zorlayabilir ve üzebilir. Aile büyüklerinizin yanında onlara destek olmayı unutmayın.

10 KASIM Yengeç İş hayatınız ile ilgili gelişmeler, içsel olarak sizi biraz zora sokuyor olabilir. Sağlığınızla ilgili gerekli tüm önlemleri almayı ihmal etmemeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Bugün para meselelerine dikkat etmelisiniz. İnternet üzerinden yapacağınız gereksiz harcamalar, ameliyat masrafları, kredi borçları vb. Düşüncelerinizdeki kuruntuları bir kenara bırakabilirseniz, gün içinde sevdiğinizle ilk tanıştığınız andaki sevinci yakalayabilirsiniz.

10 KASIM ASLAN  Gizli düşmanlara açık bir günden geçiyorsunuz. Kimin dost kimin düşman olduğunu çok net göreceksiniz. Beraberliğinizde olası kavgalar da bugün sizi biraz rahatsız edebilir. Sorunlarınızın birbirinize karşı davranışlarınızdan mı yoksa dünya menfaati için mi olduğunu iyi analiz etmenizi istiyorum. Bugün geri dönüşü olmayan ayrılıklar olabilir, ancak dikkatli olun.

10 KASIM Başak Sağlığınıza dikkat ettiğiniz günlerden geçiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde görünüşünüz çok değişmeye hazır olacak. Ancak kendinizi yormamanızı önerebilirim. Günümüzde küçük elektrikli ev aletlerinizde, telefonunuzda arızalar ve evinizde olası elektrik kesintileri ile karşılaşabilirsiniz. Yaygara yapma. Gün içerisinde evinizdeki olumsuzluklardan kurtulmak için adaçayı yakmanız ve dua etmeniz size iyi gelecektir.

10 KASIM Terazi  Bugün, kalbinizi acıtan sevdiğinizi hayatınızdan tamamen çıkarmak ve yeni bir hayat yolculuğuna başlamak isteyebilirsiniz. Açık nedenlerle ilişkinizi bitirmek istemediğinizden emin olmalısınız. Çocuğunuz varsa, bugün çok fazla şefkate ihtiyacı olabilir. İlginizi ihmal etmemelisiniz. Şans oyunları oynuyorsanız risk almayın.

10 KASIM Akrep Bugün aile büyüklerinizle uzun zamandır konuşmadığınız sırları paylaşabilir, hayatınızda saklı olan şeyleri anlatmak isteyebilirsiniz. Aranızda doğabilecek gerilimlere dikkat ederek konuşmayı faydalı buluyorum. Daha sonra bozulduğunuz konuları toparlamanız kolay olmayabilir. Yeni bir ev satın almak veya bir aile mirasını satmak gündeminizde olacak. İstenmeyen gebeliklere açıksınız, dikkatli olun.

10 KASIM Yay Bugün düşünmeden gündeme getirdiğiniz pek çok konuda geri dönüş yok. Aklınızı tartmadan konuşmaya ve ardından sizinle olası kırgınlıklara çok açık bir gün. Yakın çevrenizi ve kendinizi germeye, eşinizle aranızda çıkabilecek tartışmalara açıksınız. Bugün her ne yaşıyorsanız, Haziran ayında size sorun çıkarması muhtemeldir. Tüm bu süreçlerin yanı sıra taşınmayı planlayanlar da bugün itibariyle taşınma kararı alabilirler.

10 KASIM Oğlak Bugün parasal konular, olası vergi borçları ve harcamalarla ilgili dolandırıcılık ihtimali olabilir. Kendinizi değersiz hissettiğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle olası tartışmaları tırmandırmamalı, geri dönüşü olmayan yollara girmemelisiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir gün.

10 KASIM Kova Bugün sağlığınızla ilgili önemli bir konu atlatabilirsiniz. Evinizin içerisinde çıkabilecek kazalara ve yangınlara açıksınız. Evliliğinizle ilgili önemli bir dönemin içerisindeyseniz sakinliğinizi korumalısınız. Pek çok konuda bugün fevri adımlar atmak sizi üzebilir.

10 KASIM Balık Bugün düşünceleriniz arasında sıkışıp kalmış olabilirsiniz. Bazı konular hiç de düşündüğünüz gibi olmayabilir. İçsel bir yalnızlık yaşıyorsanız bir kaç gün içerisinde rahatlayacaksınız. Sağlığınıza ve olası kazalara açıksınız, dikkatli olmalı ve dinlenmenize özen göstermelisiniz. Parasal konulara içinizi sıkmayın, zamanla pek çok konu düzelecektir.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.