1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 11 Nisan 2021 burç ve yükselen burç yorumu... Şans kapını çalıyor din don!
11 Nisan 2021 burç ve yükselen burç yorumu... Şans kapını çalıyor din don!

11 Nisan 2021 burç ve yükselen burç yorumu... Şans kapını çalıyor din don!

11 Nisan 2021 burç ve yükselen burç yorumu

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koç, Ay'ın Oğlak burcunda olduğu ve kariyer sorunlarınıza dikkat çekeceği 5 Nisan - 11 Nisan haftalarına başlayacaksınız. Hafta başında olumlu kararlar vermek ve geçmiş sorunlarınızı yeniden değerlendirmek için Ay Merkür açısı destekleyici görünüyor. Aynı gün, 16.03'te Ay Kova burcunda olacak ve haftanın ortasında daha fazla etkileşim kurabileceğiniz yeni gruplara gireceksiniz. Ay, Çarşamba akşamı Balık burcuna geçerken, geçmiş meseleleriniz açısından iki günlük yoğun bir süreç sizi bekliyor olacak. Ayın Cumartesi günü burcunuza geçmesiyle birlikte kendinize zaman ayırmanız için uygun enerjiler var. Harika bir hafta dilerim.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Sevgili Boğalar, 5 Nisan 11 Nisan haftasında Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyoruz. Hafta başında kariyer konularına odaklanabilirsiniz. Salı günü saat 14.17'de ortaya çıkacak Venüs-Mars uyumlu açının etkisiyle ilişkileriniz için iyileştirici durumlar olabilir. Hafta ortasında kariyerinize önemli bir başlangıç ​​yapma potansiyeliniz mümkün görünüyor. Balık burcunda hafta sonuna doğru sosyal medyada arkadaşlarınızla yoğun toplantılar yapabilirsiniz. Ay, Pazar günü Koç burcunda ilerlerken, geçmiş sorunlarınızı çözmek isteyebilirsiniz. Size tüm çalışmalarınızın sorunsuz gideceği harika bir hafta diliyorum.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler burcu, 5 Nisan haftası Oğlak burcunda Ay'da başlıyor olacağız. Pazartesi günü önemli iş toplantılarınızı organize etmek için doğru enerjiler var. Hafta ortasında yurt dışı ve yabancılar ile işinizde bazı yeni gelişmeler önemli hale gelecektir. Aynı zamanda Çarşamba günü yoğun enerjiler var. Görüşmelerinizin yoğun bir günü olabilir. Cuma günü adımlarınıza dikkat etmelisiniz. Harekete geçmek istediğiniz alanlarda yanıltıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ay Cumartesi günü Koç burcuna geçecek. Hafta sonu kariyerinizle ilgili konuları düşünebilir ve bazı uygulamalar yapmak için önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Güzel ve pozitif enerjilerle dolu bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç, 5 ve 11 Nisan haftalarına girerken, Ay'ın karşıt burcunuz Pazartesi günü Oğlak burcunda hareket edecek. Haftanın ilk günlerinde ikili ilişkilerinize ve ortak kazanımlarınıza odaklanacaksınız. Haftanın ortasında, mevcut işinizi daha da büyütmek için bir kredi veya kredi almak isteyebilirsiniz. Hafta sonu eşinizin yakın çevresiyle ilgili bazı fedakarlıklar yapmanızı gerektiren durumlar olabilir. Partnerinizle bir sorunu çözmek için cumartesi günü enerjilerini kullanabilirsiniz. Hepinize iyi bir hafta dilerim.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslanlar, 5 Nisan haftasında Ay Oğlak burcunda haftaya başlıyoruz. Çocuklarınızla ilgili konular sabahları ön plana çıkabilir. Hafta ortasında ikili ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Bir sözleşme imzalamanız gereken ani durumlar olabilir. Cuma günü Ay ile Merkür arasındaki kare açının olumsuz etkilerine dikkat ederek çalışmanızı organize etmeniz uygun olacaktır. Hafta sonu partnerinizle ortak paylaşımlarınız ile ilgili bazı projeler düşünebilirsiniz. Pazar günü yaratıcı aktivitelere katılabilirsiniz. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta diliyorum.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başaklar, 5 Nisan haftası başında çocuklarınızla ilgili konular önem kazanacak. Hem Pazartesi hem de Salı günleri oldukça rahat ve huzurlu enerjiler var. Hafta ortasında size mesleğinizde yeni işler kazandıracak ve önemli projelere imza atmanızı sağlayacak bazı gelişmeler olabilir. Hafta sonu ikili ilişkilerinizle ilgili konulara daha fazla odaklanacaksınız. Özellikle Cumartesi günleri partnerinizle iyi vakit geçirmeniz için gökyüzü size destek olacaktır. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi, Ay, hafta başında Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Haftanın başında ev sorunlarınıza odaklanacaksınız. Pazartesi günü, Ay Kova burcuna girecek. Haftanın ortasında, çocuklarınızla ilişkileriniz gelişecek. Cuma günü Ay ve Mars meydanının da etkisiyle aceleyle yanlış kararlar verme hatasını yapabilirsiniz. Dikkatli hareket etmek faydalıdır. Hafta sonu Balık burcundan ayrılarak Koç'a geçecek olan Ay, günlük işlerinize ve küçük sağlık sorunlarınıza dikkat etmek ve bekleyen görevlerinizi toplamak isteyecektir. Hepinize bir haftalık yoğun enerjiler diliyorum.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrepler, 5 Nisan haftasına Ay Oğlak burcunda başlıyor olacağız. Pazartesi ve Salı günleri sakin enerjiler var. Eğitiminize odaklanabilirsiniz. Hafta ortasında, evinizde ve kreş alanlarınızda yeni sorumluluklar almanız gereken önemli durumlar olabilir. Bu süreçte otorite figürlerinizle yaşanan gerilimlere dikkat etmenizde fayda var. Ay hafta sonu Koç burcunda hareket ederken, günlük rutininiz sizin için vurgulanacaktır. Hepinize iyi bir hafta dilerim.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay, Ay Oğlak burcunda 5 Nisan haftasına gireceğiz. Parasal sorunlarınıza odaklanabilirsiniz. Merkür Ayı uyumlu yönünün ortaya çıkacağı Pazartesi günü önemli konuşmalarınıza denk gelebilirsiniz. Hafta ortasında yoğun enerjiler var. Perşembe günü işinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hafta sonları evinizle ilgili sorunlar ön plana çıkıyor. Evinizin dekorasyonu ile ilgili bazı ayarlamalar ve harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Hepinize iyi ve müreffeh bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, Ay burcunuzla 5 Nisan haftasına başlıyoruz. Pazartesi ve Salı günleri gökyüzü enerjileri aklınızdaki projeleri hayata geçirmeniz için size destek olacak. Bu hafta parasal kazancınızı artıracak yeni projelere imza atabilir, özellikle Çarşamba günü bir kadından ciddi destek alırsınız. Hafta sonları yakın çevrenizdeki insanlara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hepinize güzel ve pozitif enerjiler dilerim.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova, 5 Nisan 11th haftasının başında, zihninizdeki enerjileri gerçeğe dönüştürmek için destekleyici etkiler alıyor olacaksınız. Hafta ortasında kendinizle ilgili önemli ve yenilikçi bir karar verebilirsiniz. Hafta sonuna doğru, Balık burcunda Ay hareket ederken, parasal konularla uğraşmanız yoğun olabilir. Hafta sonları, yakın çevreniz adına yeni bir öğe satın almak için biraz çalışma yapabilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı harika bir hafta diliyorum.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık, Ay Oğlak burcundaki kariyerinizden elde ettiğiniz kazançlara odaklanarak haftaya başlayacaksınız. Haftanın ortasında Kova burcunda ilerleyen Ay, hastanelerle veya arka planda işinizle ilgili konularda hayatınıza yeni gelişmeler getirebilir. Ay Mars üçgen açısı Çarşamba günü kesinleşeceği için sabırsız olabilirsiniz. Aynı gün Ay burcunuza geçecektir. Bu günlerde kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Spor aktiviteleri ve hobiler yapmak isteyeceğiniz şeyler arasında olabilir. Cumartesi günü özel ilişkileriniz açısından hoş enerjiler var. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta diliyorum.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.