1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 13-19 Eylül Haftalık burç yorumu: Haftalık İkizler, Oğlak, Boğa, Başak, Terazi, Akrep Burç yorumları
13-19 Eylül Haftalık burç yorumu: Haftalık İkizler, Oğlak, Boğa, Başak, Terazi, Akrep Burç yorumları

13-19 Eylül Haftalık burç yorumu: Haftalık İkizler, Oğlak, Boğa, Başak, Terazi, Akrep Burç yorumları

13-19 Eylül arası haftalık burç yorumları yayınlandı. 13-19 Eylül arası burçları aşk, aile, sağlık ve para konularında neler bekliyor hepsi haberimizin devamında… İşte 13-19 Eylül arası haftalık burç yorumları…

Bu haftanın gündemi

13 Eylül Güneş Neptün Karşıtlığı

14 Eylül Mars Terazi Burcunda

17 Eylül Güneş Plüton Üçgeni

KOÇ BURCU

Koç burcu bu haftaya Güneş ve Neptün arasında kesinlik kazanan açının etkileri ile başlıyor. Geçmiş döngüsünü tamamladığında fark edeceksiniz. Kariyer hayatınnızda ise bir döngüyü artık sonlandırıyorsunuz gibi. Bu hafta önemli biri ile yapacağınız bir konuşma sizi oldukça ileriye taşıyacak. Çalışma alanınıza yeni bir düzen getireceksiniz. Nasıl daha verimli bir performans sergilerim düşüncesi ile yapacağınız ve incelediğiniz alanlarda kendinizi bulacaksınız.

BOĞA BURCU

Haftaya Güneş-Neptün arasında kazanan açının etkileri ile başlıyorsunuz. Kendinizi ortaya koyduğunuz yeteneklerinizi düzenleme imanına kavuşacaksınız. Eksik veya yanlış yaptığınız konuların yüksek bir farkındalığı ile yüzleşeceksiniz. Bazı ayrıntılar konusunda yöneticileriniz ya da aileniz sizi uyarabilir.

İKİZLER BURCU

Haftaya Güneş ve Neptün arasındaki kesin açının etkisiyle başlıyorsunuz. Hedef noktaya ulaşmak için yanlış yoldan gittiğinizin uyanışını yaşıyorsunuz. Sadece belirli alanlarda hizmet vermek ve düzen aramak, eksik ve yetersiz bir davranışı ortaya çıkaracaktır.

YENGEÇ BURCU

Haftaya Güneş/Neptün evresinin etkisiyle başlıyorsunuz. İletişimde düzen aradığınızı fark ediyorsunuz. Gereksiz yakınlığa izin verdiğiniz kişiler hakkında kişisel bir karar vermek üzeresiniz. Bazı ilişkilerden uzak dururken hatalar yapmış olabilirsiniz. Hayatta doğru kişiye yanlış mesafe koymayı bırakın.

ASLAN BURCU

Yeni haftaya Güneş/Neptün karşıtlığı ile başlıyorsunuz. Özdeğerin uyanışıyla, yalnızsın. Tanınma arzunuz sizi kişisel bir dönüşüme götürecektir. Belki de kimsenin onayına ihtiyacın olmadığını görüyorsundur. Bazı gerçekler daha iyi bir yönde ilerlemenizi sağlar. İş hayatınız yeni bir ortamdan geçiyor.

BAŞAK BURCU

Hafta başında burcunuzdaki Güneş ile Balık burcundaki Neptün arasındaki kesin açının etkisi. İşler hızlanıyor. Bu hafta sizin için içsel hazinenizi keşfedecek. Uyanan kişisel değerleriniz ve gerçek potansiyeliniz, yaşam yolculuğunuzda sizi daha belirgin hale getirecektir.

TERAZİ BURCU

Haftaya Güneş/Neptün evresinin etkisiyle başlıyorsunuz. Kendinizi aşmak üzeresiniz. Kişisel olarak içinizde saklı olan büyük gücün farkına varacaksınız. Ruhunuzun iç yapısıyla başlar ve kimliğinizi daha iyi ifade etmeye odaklanırsınız.

AKREP BURCU

Haftaya Güneş/Neptün evresinin etkisiyle başlıyorsunuz. Hedeflerinizi idealize ettiğinizin farkındasınız. Sezgisel bir şekilde istediğiniz hayatı sürdürmek istemenin eksik yönlerini anlayacaksınız.

YAY BURCU

Hafta başında Güneş'in Başak burcundaki hareketi ile Neptün'ün Balık burcundaki hareketi arasındaki kesin açının etkisi. Aileniz ve işinizle ilgili endişeleriniz ve davranışlarınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Haftanın başında, Güneş'in Başak burcundaki hareketi ile Neptün'ün Balık burcundaki hareketi arasındaki kesin açının etkisi. Kontrol edebileceğinizi düşündüğünüz problemlerin farklı detaylarını öğrenebilirsiniz. İmzalı çalışmalarınızı ele alırken daha dikkatli olmanızda fayda var. Sezgileriniz düşüncelerinizi yönlendirecektir. Yakın çevrenizle olan ilişkinizde daha ılımlı eleştirilerinizi görmezden gelmemelisiniz.

KOVA BURCU

Haftanın başında, Güneş'in Başak burcundaki hareketi ile Neptün'ün Balık burcundaki hareketi arasındaki kesin açının etkisi. Yakın olduğunu düşündüğünüz sorunları çözebilirsiniz. 

BALIK BURCU

Haftaya Başak burcunda hareket eden Güneş ile burcunuzda hareket eden Neptün’ün karşıtlığı ile başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinize yaklaşımlarınız ve fikirleriniz konusunda oldukça kafa yoracaksınız. Yanlış adımlar ve söylemleri telafi etmek, aynı hataya tekrar düşmemek için özeleştiri yapmanız gerekebilir.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.