1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 13 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu!
13 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu!

13 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu!

13 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Günün ilk yarısında babanızın sorunları hakkında endişelenebilirsiniz. Gün boyunca çok yüksek bir motivasyon enerjiniz var. 

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Kardeşlerinizle iletişim halinde olmak sizin için önemli olabilir. İçgüdülerinize güvenmeniz gereken bir gün. Bugün konteynerinize sığmakta zorlanabilirsiniz. Ay 14.16 ile 21.22 tarihleri ​​arasında boşlukta olacağı için bu süre zarfında önemli işlerinizi almamaya özen göstermelisiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Sabah Ay Yengeç burcunda ilerlediğinde, sahip olduğunuz kaynakları korumak isteyeceksiniz. Fiziksel enerji gerektiren işlerinizi özellikle sabah saatlerinde yaparsanız iyi olur.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Göğüslerinizle ilgili sağlık sorunları olabilir. Bu anlamda sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Enerjiniz bu sabah çok aktif. Çevrenizde kendini abartan insanlar olabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

13 Haziran Pazar günü Ay Yengeç'ten ayrılacak ve 21:22'de Aslan burcuna geçiş yapacak. Günün ikinci yarısında kendinizi daha fazla öne çıkarmak istiyorsunuz. Akşamları kısıtlayıcı koşullarda kalmakta zorlanabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Pazar sabahları özellikle çocuklar için hayır işlerine yönelebilirsiniz. Öğle saatlerinde patlayıcı, yüksek oktavlı enerjilerde olmanız mümkündür. Geri dönüşü olmayan kararlar vermeden önce durup daha sakin düşünmelisiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Günün ilk yarısında olayları abartma eğiliminde olabilir veya çevrenizde bu tür insanları görebilirsiniz. Ay 14.16 ile 21.22 tarihleri ​​arasında boşlukta olacağı için bu süre zarfında önemli işlerinizi almamaya özen göstermelisiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Bu günlerde uzak akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Günün ilk yarısında hareket enerjiniz çok aktif. Spor ve bunun gibi aktiviteler için uygun enerjiler vardır

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Bu günlerde harcamalarınızı dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz. Ay 14.16 ile 21.22 tarihleri ​​arasında boşlukta olacağı için bu süre zarfında önemli işlerinizi almamaya özen göstermelisiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Günün ilk yarısında motivasyon enerjiniz oldukça yüksek. Günün ikinci yarısında bazı kısıtlı koşullarda kalmanız veya annenizle tartışmanız mümkün görünüyor. İnsanlardan uzak durup kendinizi dinlemek size iyi gelebilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ofis ortamında özellikle sabah saatlerinde arkadaşlarınızla bir aile gibi olmak isteyebilirsiniz. Bir arkadaşınızın sorununa sahipsiniz. Günün ikinci yarısı İnsanlardan uzak durup kendinizi dinlemek size iyi gelebilir. 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Bugünlerde sizin gibi düşünen insanlarla daha fazla çalışmak isteyebilirsiniz. Sabah enerjiniz çok aktif olacak.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.