1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 15 Kasım 2021 günlük burç yorumu
15 Kasım 2021 günlük burç yorumu

15 Kasım 2021 günlük burç yorumu

15 Kasım 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık günlük burç yorumları...

Ay tutmak zor!

Genel olarak bu hafta bizi ekonomik olarak zorlayabilir ve her alanda sarsabilir.

Gökyüzünün genel durumu

Ayın konumu:

15 Kasım 2021’den itibaren bir hafta Ay, Koç burcunda ilerlemeye devam edecek, Pazar günü ise İkizler burcunda olacak.

KOÇ

Merhaba saygıdeğer Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar..

Bu Pazar günkü güneş tutulmasından etkilenen ekonomik sorunlar sizi biraz sarsabilir. Karar verme aşamasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Ama konu ne olursa olsun, kararınızda iç sesinizden çok zihninize güvenin ve o zaman "Ah, umarım bunu ben yapmadım..." demeyeceksiniz.

BOĞA

Merhaba saygıdeğer Boğa ve yükseleni Boğa burcu olanlar..

Neredeyse gelecek yılın portresini çizecek olan bu tutulma, bu hafta sizler için biraz kafa karıştırıcı olabilir. Çevrenizde olup biten olayları anlamakta ve sindirmekte zorlanabilirsiniz. merak etme dedim. Açıkçası, dikkatiniz kendinize odaklanacaktır.

İKİZLER

Merhaba saygıdeğer İKİZLER ve yükseleni İKİZLER burcu olanlar..

Belki bir haftadır seni bekliyor olabilirim, yeni bir bilinç deneyimliyor ve "Vazgeç bunu ben de yaşayacak mıyım..." diyorum. Bir hafta yaşayabilirsiniz ve içsel aydınlanmayı deneyimlerken ve kendinizle ilgili gerçeği öğrenirken korkularınızla yüzleşebilirsiniz.

YENGEÇ

Merhaba saygıdeğer YENGEÇ ve yükseleni YENGEÇ burcu olanlar..

Zaten işbirliği yapmak için çok hevesli ve istekli bir yapıya sahip olduğunuzdan, bu hafta bu yönünüzü abartmak için iyi bir zaman gibi görünüyor. Görünüşe göre bu hafta kiminle, ne zaman ve nasıl yanında olacağın konusunda eğitim alacaksın. Kendinizin kullanılmasına izin vermeyin!

ASLAN

Merhaba saygıdeğer ASLAN ve yükseleni ASLAN burcu olanlar..

Hükümdarlığınız sırasında, bu Pazar günkü tutulmanın etkisinde de mevcut olan çok ciddi bir gölge riskiyle karşılaşabilirsiniz. Dediğim gibi tavırlardan uzak durmanız gerekecek, parıldamayın ve yanınızdakilere karşı koymayın, başınız belaya girer.

BAŞAK

Merhaba saygıdeğer BAŞAK ve yükseleni BAŞAK burcu olanlar..

Yabancı ülkelerle ilgili iletişimler, diyaloglar ve iş bağlantıları varsa yeni bir atılıma girmeniz gerekebilir. Bu nedenle, kendinizi bu hafta koşarken bulabilirsiniz. Hukuki işlerden doğrudan etkilenebileceğinizi de unutmamakta fayda var.

TERAZİ

Merhaba saygıdeğer TERAZİ ve yükseleni TERAZİ burcu olanlar..

Miras, eşinizin veya partnerinizin parasıdır, yani ortak değerlerin yeniden düzenlenmesine girebilirsiniz. Bunu yaparken adil ve temkinli olmaya çalışmak sizi hafta boyunca daha aktif hale getirebilir.

AKREP

Merhaba saygıdeğer AKREP ve yükseleni AKREP burcu olanlar..

Bu hafta yaşanacak olan Ay tutulması sizlerin ve Boğa burcunun ilgisini çekecek. Özellikle yasal konular dikkatinizi çekebilir, evlilik ve birliktelik açısından kendinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.

YAY

Merhaba saygıdeğer YAY ve yükseleni YAY burcu olanlar..

Bu hafta sağlığınıza, özellikle de sizin için iyi olan iş ve çalışma koşullarına daha dikkatli ve ilgili olun. Size iyi bir psikolojik iyileşme şansı sağlayabilir. Kararınızda mümkün olduğunca açık olmaya çalışın.

OĞLAK

Merhaba saygıdeğer OĞLAK ve yükseleni OĞLAK burcu olanlar..

Bu hafta, aşkta ve ilişkilerde iyi ve yeni bir başlangıç ​​yapmak için yeterli cesarete sahip olabilirsiniz. Ancak bu süreçte kendinizi komplolarla dolu bulabilirsiniz. Bu nedenle bu haftanın ilişki sorunları bir sınav gibi geçebilir.

KOVA

Merhaba saygıdeğer KOVA ve yükseleni KOVA burcu olanlar..

Bu hafta aile ilişkilerinde ilginç konuşmalar ve yaptırımlar yaşayabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme veya yeniden yapılanma kapınızı çalabilir. Bu hafta bu düşünceye düşebilirsiniz. Bu önümüzdeki üç ay içinde olabilir.

BALIK

Merhaba saygıdeğer BALIK ve yükseleni BALIK burcu olanlar..

Bu hafta, çevreniz tarafından da yaptırıma maruz kalabilirsiniz. Her durumda, bu hafta değişiklikleri kabul etmenizi ve zamana ayak uydurmanızı isteyen katı bir uyarı alabilirsiniz. Zor bir hafta sizi bekliyor gibi görünüyor.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.