1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 16 Şubat 2021 günlük burç yorumu..
16 Şubat 2021 günlük burç yorumu..

16 Şubat 2021 günlük burç yorumu..

16 Şubat 2021 günlük burç yorumu.. Gökyüzü bugün ne fısıldıyor?

16 ŞUBAT KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

16 Şubat'ta Ay tüm Koç burclarında ilerleyecek. Yaratıcılığınızı aktif olarak kullanıyorsunuz. Enerjik tutumlarınız aynı zamanda iş arkadaşlarınızı da harekete geçirebilir.

16 ŞUBAT BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

İlişkiler kuran uyum günüsünüz. Geceleri iç baskı altında olabilirsiniz.

16 ŞUBAT İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Hayır kurumları ile ilgili yerler için işlem yapmanız gerekebilir. Çevrenizdeki insanların beklentilerini karşılamak için kendinizi yoruyor olabilirsiniz.

16 ŞUBAT YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu günlere dikkat etme yükümlülüklerinizi cesurca ortaya çıkarabilirsiniz. Sabah güne başladığında, ilişkiler için uyumlu enerjiler vardır.

16 ŞUBAT ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Bugünlerde partnerinizin yakın çevresine göre hareket etmeniz gerekebilir. Sizden bekleneni takip etmekte zorlanıyor olabilirsiniz.

16 ŞUBAT BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Miras veya nafaka ile ilgili sıcak gelişmeler ön plana çıkabilir. Sabah güne başlarken ilişkiler için uyumlu enerjilere sahipsiniz.

16 ŞUBAT TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

16 Şubat Salı günü, Ay tüm Koç burclarında ilerliyor olacak. İkili ilişkilerinizde kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Akşamları iç gerginlik olabilir.

16 ŞUBAT AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Bugünlerde çalışanlarınızı ilgilendiren konularda harekete geçmeniz gerekebilir. Harekete geçmezseniz sizi zorlayacak durumlar olabilir.

16 ŞUBAT YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Aşk hayatınızda sıcak ve hareketli gelişmeler olabilir. Ancak, iletişim trafiğine dikkat etmelisiniz. Çünkü yanlışlıkla birine, diğerine mesaj gönderebilirsiniz. Merkür gerilemesi devam ediyor.

16 ŞUBAT OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu saatlerde ev almayı veya satmayı düşünüyorsanız burada sıcak ve hareketli gelişmeler olabilir. İmzalamadan önce incelemeniz gerekebilir.

16 ŞUBAT KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Bugünlerde Ay Koç burcunda hareket ederken, kardeşlerinizle bir fikir birliğine varmak için kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Akşamları iç gerginlik olabilir.

16 ŞUBAT BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Maddi koşullarda sıcak gelişmeler meydana gelebilir. Aldığınız parayla rahatlayabilirsiniz. Kendiniz yerine çocuklarınız için bir şeyler yapmak istiyorsunuz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.