1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 17 Ekim 2021 Günlük burç yorumu
17 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

17 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

17 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

Koç: Şans bugün öğleden sonraya kadar planladığınız atılımları gerçekleştirmek için yanınızda olacak. Haberci senkronizasyonları almak ve beklenmedik kişilerden yardım almak mümkündür. Rüzgarın arkanda olduğu bir gün.

Boğa: Bugün arkadaş çevrenize ve tesadüfen tanıştığınız insanlara çok dikkat edin. Belki aklınızdaki soruların cevaplarını verebilirler. Uzun süredir beklediğiniz konularda harekete geçmenin zamanı gelmiş olabilir.

İkizler: Bugün iş hayatınızda uzun zamandır planladığınız projeler için gücünüzü topladığınız bir gün. Aynı zamanda doğurganlığınızın ciddi şekilde artacağı bir gündür. Gökyüzünün pozitif enerjisini artırmak istiyorsanız yardım projeleri üzerine çalışmalar düzenleyebilirsiniz.

Yengeç: Bugün, iyiliklerinizin size gökyüzü tarafından sunulduğu bir gün olabilir. Beklenmedik şanslar ve fırsatlar yanınızdayken, yaşadığınız güzelliğe oldukça şaşıracaksınız. Maneviyatınızı artırmak size daha fazla destek verebilir.

Aslan: Bugün sevdiğiniz kişiye daha yakın olacağınız bir gün. Ona romantik sürprizler hazırlayabilirsiniz. Kalbiniz boşsa, İlahi kaynaktan manevi eşinizi bulmak için dileklerde bulunabilir veya dua edebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın sizi üzen bazı itiraflarını duyabilirsiniz.

Başak: Bugün tanıştığınız insanlara çok dikkat edin, onların size ilahi haberleri var. Eşinizle yeni bir eve taşınmanızda, yasal bir süreç başlatmanızda, çevrenizi genişletmenizde ve arkadaşlarınızdan yardım almanızda gökyüzü size destek olur.

Terazi: Bugün gökyüzü, iş hayatınızda takıldığınız konularda size destek olacak. Önemli bir tedaviye başlamak veya diyete başlamak için iyi bir gün. Evinizde yaşadığınız eşzamanlılıklar altında sizi ileriye taşıyacak anlamlar vardır. Örneğin, televizyonda veya radyoda çalan şarkılardan gelen mesajlara, gelen aramalara ve haberlere dikkat edin diyebilirim.

Akrep: Bugün sevdiğiniz kişiye daha yakın olacağınız ve birbirinize karşı çok duygusal olacağınız bir süreçte olabilirsiniz. Tamam ya da devam etme sürecinden geçerken, her şeyi değiştirebilecek büyük bir iç güce sahip olduğunuzu hissedebileceğiniz, değerlendirilmesi gereken özel bir gün.

Yay: Bugün anne tarafınızdaki kadınlardan yardım alabilir, evinizde mutluluğunuza mutluluk katacak küçük sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Manevi anlamda kendinizi çok şanslı hissederken, olası gayrimenkul yatırımları için olumlu etkiler altında olabilirsiniz.

Oğlak: Kardeşlerinizden ve yakın arkadaşlarınızdan yardım alabilir, desteklerini bugün yanınızda hissedebilirsiniz. Aranızda kırgınlıklar varsa bugünden itibaren bu kırgınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Şefkatli yönünüzün düşüncelerinizdeki yansımaları hayatınıza akmak üzere.

Kova: Bugün maddi açıdan beklemediğiniz kapılar sizin için açılabilir. Romantik hediyeler alabilirsiniz. Kârlı gayrimenkul alımları için şanslı bir etki altında olabilirsiniz. Uzun zamandır hak ettiğiniz konfor alanınızda mutlu olacağınız güzel bir gün.

Balık: Bugün rüya gibi gözlerinle kalpleri ısıtıyorsun ve gökyüzünün şansı ve mutluluğu seninle olacak. Rüyalarınızın anlamının yükseldiği ve altıncı hissinin güçlendiği bir gün. Kendinizi rahat hissetmediğiniz herhangi bir konu için kendinizi zorlamayın. Evrensel işaretleri takip edin, şansınız dönüyor.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.