1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 17 Şubat 2021 günlük burç yorumu! Yükselen burç..
17 Şubat 2021 günlük burç yorumu! Yükselen burç..

17 Şubat 2021 günlük burç yorumu! Yükselen burç..

17 Şubat 2021 burç yorumları... Gökyüzü bugün ne fısıldıyor? Yükselen burcunuza göre bakın!

17 ŞUBAT KOÇ BURCU 

Ay bugün Koç burcundan ayrılacak ve 06: 11'de Boğa'ya geçecek. Bugün yemek ve tadını çıkarmak istediğiniz şeylere çok para harcayabilirsiniz.

17 ŞUBAT BOĞA BURCU 

Bugün özellikle günün ikinci yarısında yavaş ve temkinli adımlar atacaksınız. Hayatınızdaki kadınlarla ilgili sorunlar sabahın erken saatlerinde daha baskın hale gelebilir.

17 ŞUBAT İKİZLER BURCU 

Bu günlerde bilinçsiz konular üzerinde çalışabilirsiniz. Bugün kendinizi bastırmaya çalışsanız bile, Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği zaman, beklenmedik ani yükselmeler yapabilirsiniz.

17 ŞUBAT YENGEÇ BURCU 

Hayatınızdaki kadınlarla ilgili sorunlar sabahın erken saatlerinde daha baskın hale gelebilir. Ay Satürn karesi, kısıtlamalara tabi olabileceğini gösterir.

17 ŞUBAT ASLAN BURCU 

Bir süre kariyerinizle risk almak istemediğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Ancak, kafanızı karıştıracak bir teklif alabilirsiniz. Dikkatli hareket etmek faydalıdır.

17 ŞUBAT BAŞAK BURCU 

Maddi ve manevi güvenlik arayışının arttığı bu günlerde, arkadaşlarınızla toplantılarınız daha sık hale gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

17 ŞUBAT TERAZİ BURCU 

Paylaştığınız kazançlar konusunda yavaş ve temkinli adımlar atıyorsunuz. Bugün kendinizi bastırmaya çalışsanız bile, Satürn Uranüs karesi oluştuğunda, beklenmedik ani artışlar yapabilirsiniz.

17 ŞUBAT AKREP BURCU 

Ay zıt burçta hareket ederken, bazı şeyleri stabilize etmek isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki kadınlarla ilgili sorunlar sabahın erken saatlerinde daha baskın hale gelebilir.

17 ŞUBAT YAY BURCU 

Bu günlerde iştahınız artabilir. Akşamları, Ay ve Satürn arasında bir kare oluşacağı için kısıtlayıcı durumlara maruz kalabilirsiniz.

17 ŞUBAT OĞLAK BURCU 

Aşk hayatında istikrar istiyorsun. Akşam saatlerinde kısıtlamalara tabi olabilirsiniz.

17 ŞUBAT KOVA BURCU 

Günümüzde konum değişiklikleri ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinde kısıtlamalara tabi olabilirsiniz.

17 ŞUBAT BALIK BURCU 

Kardeşlerinizle ilgili konular bugün sizler için çok daha ön plana çıkacak. Bugün kendinizi bastırmaya çalışsanız bile, Satürn Uranüs karesi gerçekleşeceği zaman, beklenmedik ani artışlar yapabilirsiniz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.