1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 19 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu
19 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu

19 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu

19 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu..

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Gün içerisinde, evliliğinle ilgili uyum yaratmak önem teşkil edebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Evcil hayvanlarınızla ilgili konular Cumartesi günü gündemde olacak. Sabah güne başlarken işbirliğine yönelebilirsiniz. Akşam saatlerinde çevrenizdekiler tarafından yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Çocuklarınız arasında uyum yaratmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde geçmişten gelen bazı konular aranızda yanlış anlaşılmalara neden olabilir. İletişim konularının hassas olduğu bir dönemdir.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Ailenizdeki herkesi memnun etmeye odaklanabilirsiniz. Sabah güne başlarken uyumlu ilişkiler kurmaya yönelik tutumlarınız var. Cumartesi akşamı iletişime dikkat edin.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Bugünlerde bazı dedikodular duyabilirsiniz. Aynı zamanda yurt dışı ve yabancılarla ilgili işlerinizde zorluklar ve mücadeleler yaşadığınız bir süreçtesiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Bu günlerde kişisel bakımınıza para harcayabilirsiniz. Akşam saatlerinde yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Cumartesi günü Ay Terazi burcunda ilerlerken estetik bakım önem kazanıyor. Ay ilk dördün evresinde ilerliyor, dolayısıyla yeni ayda meydana gelen olaylar artık kendini göstermeye başlıyor. Günün ikinci yarısında ruhsal çalışma yapmak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Bilinçaltı ve rüyalarla ilgili konular sizin için önemli hale gelebilir. İkili ilişkilerde uyum sağlamak zor olacak. Günlük işlerinizle ilgili konularda mücadelelerinizin artacağı bir döneme giriyorsunuz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Hedeflediğiniz konuları gözden geçiriyorsunuz. Ayın ilk dördün evresinde ilerlediği bu günlerde, yeni ay döneminde başladığınız projelerinizi duyurmak için uygun bir süreçtesiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Ulaşmak istediğiniz hedefler konusunda diplomatik olmanız gerekebilir. Cumartesi akşamı iletişim konusunda çok dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Yanlış anlaşılmalar can sıkıcı olabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Bilinçaltı ve rüyalarla ilgili konular sizin için önemli hale gelebilir. İkili ilişkilerde uyum sağlamak zor olacak. Günlük işlerinizle ilgili konularda mücadelelerinizin artacağı bir döneme giriyorsunuz. Hedeflediğiniz konuları gözden geçiriyorsunuz. 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Ayın ilk dördün evresinde ilerlediği bu günlerde, yeni ay döneminde başladığınız projelerinizi duyurmak için uygun bir süreçtesiniz. Ulaşmak istediğiniz hedefler konusunda diplomatik olmanız gerekebilir. Cumartesi akşamı iletişim konusunda çok dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Yanlış anlaşılmalar can sıkıcı olabilir.

 

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.