1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 19 Kasım 2021 Günlük burç yorumu
19 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

19 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

19 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

Koç: Hayatınızdaki kişiyle devam edip etmeyeceğinize karar vermek üzeresiniz. Gerçek değeri görüp görmediğinizi sorgularken, içinizde bir yerde yaralarınıza merhem olması ruhunuza iyi gelebilir. Para konularına dikkat edin.

Boğa: Gündemde büyüklerinizin size destek olacağı birçok konu var. Özellikle uzun süredir kimseye söylemediğiniz yaralarınızı iyileştireceğinizin etkisi altında olmak ruhunuza iyi gelebilir.

İkizler: Yakın arkadaşlar, sessiz telefon görüşmeleri ve yasal konular gündeminizde gibi görünüyor. Gizli düşmanlarınıza karşı ayaklarınız yere sağlam basacaksınız.

Yengeç: Parasal konularda sizinle birlikte gelen ve giden bir enerji. Gün içerisinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken aktif konular bulunmaktadır. Göz ardı ettiğiniz birçok konu olacaktır.

Aslan: Kendinizi ifade ederken çevrenizdeki birçok kişiye gün içinde beni veya bizi sorgulatabilirsiniz. Evliliğinizdeki dengesiz konular gündeminizdeyken, aile üyelerinizde ve sosyal çevrenizde ortaya çıkan sorunlar arasında kalmak sizi sıkabilir.

Başak: Manevi dünyanızda gerçekleşen herhangi bir açılış, gün boyunca aklınızdan geçenlerin bir sonucuna dönüşebilir. Kronik rahatsızlıklarınıza dikkat etmeli ve kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

Terazi: Arkadaş çevrenizde görmezden geldiğiniz birçok konu var ama doğru mu yargılıyorsunuz merak ediyorum. Bazı konuların bağlantılarını çok daha net anlayacağınız bir günden geçerken, ilişkinizi devam ettirip ettirmeme kararı çok yakında.

Akrep: İş hayatınızda gelişen konular gündeminizde olacak, bu konular sizi biraz yorabilir. Çekirdek ailenizle karşı karşıyaysanız, bazı sağlık sorunları, maddi kayıplar, biraz direnme, akışta birçok konu sonuçlanacaktır.

Yay: Eğitim, iletişim ve yakın akrabalık ile ilgili bazı sınavları geçtiğiniz önemli bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Gün içinde trafik ve sosyal medya saldırılarına dikkat edin. Yakın arkadaşlarınızın gerçek yüzünü anlayacaksınız.

Oğlak: Parasal konularla ilgili harcamaların aktif hale geldiği bir dönem yaşıyor olabilirsiniz, dikkatli harcamanızı öneririm. Değer vermediğiniz birçok konuda sevdiğiniz kişiye yakınlaşarak olayları çözmeniz belki ruhunuza iyi gelir, ne dersiniz?

Kova: Bu ilişkide nerede olduğumu düşünüyor olabilirsiniz. 2017 yılında yaşadığınız birçok sorunun yeniden gündeme gelmesi olasıdır. Gündüz özellikle akşamları sosyalleşmek isteyeceksiniz. Daha sonra pişman olabileceğiniz insanlarla tanışmak ve tanışmak sadece ruhunuzu dağıtır.

Balık: İş hayatınızda zorluklar ve biraz zaman kaybı yaşamanız olasıdır. Gün içerisinde kronik hastalıklarınız tekrar atak yapabilir ama dikkatli olun. Gizli sırlarınızı açığa çıkarmamanız gereken önemli bir döngüden geçiyorsunuz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.