1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 2 Aralık 2021 Günlük burç yorumu
2 Aralık 2021 Günlük burç yorumu

2 Aralık 2021 Günlük burç yorumu

2 Aralık 2021 Günlük burç yorumu

Koç: Gün içinde size zarar vermek isteyen kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Herkesi kendin gibi düşünmemelisin. Konuşmalarınız sırasında yerine getiremeyeceğiniz sözler vermek, daha sonra sorun yaşamanıza neden olabilir.

Boğa: Evliliğinizde ilişkinize müdahale eden insanlardan sakının. Açıkça düşmanlık edenler artmak üzere, bilginiz olsun. Dualara sığındığınız bir günü yaşarken maneviyatı da ihmal etmeyin.

İkizler: İş hayatınızda gerçek niyetlerini gösteren insanlardan sakının, düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Gruplardaki olaylar ruhunuzu bunaltabilir. Yükselişte olduğunuz bir dönemde bunlarla sınanmanız normal değil mi?

Yengeç: Birlikte olduğunuz kişinin tutumları zaman zaman kafanızı karıştırabilir. Kimi gerçekten sevdiğinize karar vermelisiniz. Eski takıntılı insanlara dikkat edin. Yöneticilerinizle gerginlik yaratmamak önemlidir.

Aslan: Eşinizden aldığınız eleştiriler karşısında ruhunuz sıkışabilir ve bunalmış olabilir. İçinize sığmaz. Evinizde veya iş yerinizde hırsızlık ihtimali var, dikkatli olun.

Başak: Seyahatleriniz sırasında soygun ve sorun yaşamanız olasıdır. Medyanız ve projeleriniz ivme kazanırken rakiplerinize karşı çok dikkatli olmalısınız.

Terazi: Finansal olarak borç para almak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız. Sigorta, prim ve miras alacaklarınız varsa gün içinde gelişmeler olabilir.

Akrep: Arkadaş çevrenizdeki bazı çatışmalar ruhunuzu yorabilir. Arkadaşlarınızın düşmana dönüştüğünü görmek sizi rahatsız ediyor olabilir. Hukuki konulara dikkat etmelisiniz.

Yay: Kariyerinizde zorlandığınız birçok konu ve yöneticilerinizle aranızdaki sorunları daha da kötüleştirmek yol ayrımına neden olabilir. Ruhunuzu yoran gizli sırlar ve bazı enerjiler vardır. 2023'ün ortalarında bazı şeyleri anlamlandırabileceksiniz.

Oğlak: Kariyerinizde sorun yaşadığınız konular karşısında yöneticilerinizin çeşitli hileleriyle karşılaşmanız olasıdır. Evinizde tam anlamıyla mutlu olamayacağınız bir süreçten geçerken, işe değer vererek başlamak belki de değer görmek adına önemlidir.

Kova: Aklınızdaki dengeyi bulamadığınız bir gün. Taşıma sırasında bagajınızı kaybetme veya eşyalarınızın çalınma ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Hayatına ikinci bir şans geliyor, ama hazır mısın? Bilinmeyen.

Balık: Gizli düşmanlara ve sırlara dikkat edin. Ruhunuzun yorulduğu bir süreçten geçerken, dua ve meditasyon enerjisi iyileşmeniz için gerekli olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günlerden geçerken. Gizli sırlara dikkat edin.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.