1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 21 Eylül 2021 Günlük burç yorumu
21 Eylül 2021 Günlük burç yorumu

21 Eylül 2021 Günlük burç yorumu

21 Eylül 2021 Günlük burç yorumu..

Koç: Dolunayın enerjisi bilinçaltınızda gerçekleşir. Eğer ilahi anlamda gökten bir çıkış bulamıyorsanız yardım isteyebilirsiniz. Bu süreçte dualara dikkat etmek önemlidir. Hastanede yatan bir yakınınız varsa onunla ilgilenmek bazı zorlu süreçleri beraberinde getirebilir. Gizli düşmanlıklardan sakınmalısınız.

Boğa: Hayallerinizin gerçekleşeceği bir süreçtesiniz. Sana aşk, aşk, aşk diyorum. Kalbiniz boşsa kalbinizi dolduran bir aşk kapınızda diyebiliriz. Ancak rüya ile gerçek arasındaki farkı iyi bilmek çok önemli görünüyor. Kalbinizi beklenmedik her şeye açarken ruhsal olarak iyi hissedeceksiniz. Arkadaş gruplarınızdaki bazı kişilerle yol ayrımı yaşayabilirsiniz.

İkizler: İş hayatınızda kariyerinizde güçlendiğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Uzun süredir belirsiz olan enerjiler yerine şu anda sahada olan ve devam edecek projelere imza atmak çok önemli. Yöneticilerinizle aranızdaki gerginlikler yerine birbirinizi anlayarak ilerlemek çok önemli. Bir ev alıp satma dönemindeyseniz, kar edersiniz. 

Yengeç: Yasal sorunlar sizi biraz rahatsız edebilir. Yakın arkadaşlarınıza, söylenenlere ya da söylediklerinize çok dikkat etmelisiniz. Üniversitede okuyorsanız oluşabilecek kafa karışıklığının içinde olmamanız çok önemlidir. Bir gezi planlıyor ve ev taşıyorsanız gökyüzü sizin yanınızda.

Aslan: Finansal borçlarınızı düzenleyeceğiniz kredi, nafaka giderleri, faiz yapılandırması ve prim konuları gündeminizde olabilir. Ameliyat ve ameliyat olmak istiyorsanız kana ihtiyacınız olabilir, dikkatli olmalısınız. Düşmanlarınızın arkanızda çevirdiği oyunları göremeyebilirsiniz ve yanınızda beliren pek çok kişi birkaç ay içinde ayrılabilir. Kalbiniz doluysa sevdiğiniz kişiyle bağ kuracağınız bir süreçtesiniz.

Başak: Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Karşı evinizdeki Dolunay, ortalama 10 gün içinde bir hastalığa açık olduğunuzu sembolize eder. Bu nedenle vitamin, mineral ve beslenmenize dikkat etmeniz önemlidir. Eşiniz ve partnerlerinizle aranızda gizli meseleler varsa, birçok mesele su yüzüne çıkacak ve bu süreçte sisler dağılacaktır.

Terazi: Kazalara açık olduğunuz bir süreçten geçerken, gün içinde odaklanamamanız ve aşırı sinirlenmeniz sonucunda kendinize zarar verebileceğiniz enerjiler yanınızda. Gökyüzü, iş hayatınızda yeni bir işe başlamanıza ve belirsiz konuları netleştirmenize destek olur. 

Akrep: Birlikte mutlu ve neşeli olabilirsiniz. Arkadaşlarından ne haber? Arkadaşlarınızın ilişkinizi eleştirmesi sizi içten içe huzursuz ediyor olabilir. Sahnede, sanatta, medyada veya iş yerinizde önemli bir sunum yapılacaksa, sahne önünde olmak ve çok sayıda izleyicinin karşısına çıkacak projelerde ilginizi çekebilir. Dikkatli olmanız gereken bir konu var, gizli sırlar varsa ortaya çıkmaya dikkat edin.

Yay: Aile büyüklerinizden birinin hastalığıyla uğraştığınız bir süreçten geçerken ruhen ciddi anlamda yorgun olabilirsiniz. Manevi dünyanızda kendinizi biraz yalnız bulabilir, kariyer sorunlarından bıkmış ve eleştirilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendi iç huzurunuza odaklanmak çok önemlidir. Gökyüzü size bir ev satın almak, evinizi düzenlemek, bahar temizliği için şans ve fırsatlar sunuyor.

Oğlak: Takıntılı, sorunlu komşulara karşı çok dikkatli olmalısınız. Komşular arasında çıkabilecek sorunlar canınızı sıkabilir. Trafikte sise dikkat etmeli, görünmez araç arızalarına ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Eğitmenseniz derslerinizde eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Yurtdışına kısa geziler planlayabilirsiniz.

Kova: Maddi konularda yaşadığınız belirsiz konuların yerine daha aklı başında ilerleyeceğiniz projeler gündeminizde olacak. Maddi anlamda kendinizi güvence altına alacak sözleşmeler gündeminizde olacak gibi görünüyor. Kalbiniz boşsa ruhunuza iyi gelecek bir beraberlik karşınıza çıkabilir, ancak karar vermeden önce kendinize biraz zaman tanımanız oldukça önemli. Bu beraberlikte göremediğiniz konular sonradan karşınıza çıkabilir.

Balık: Kendinizi göstereceğiniz önemli bir zamandan geçmektesiniz. Açık düşmanlarınız tarafından eleştirilere tutulacağınız bir süreçten geçerken, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Psikolojik anlamda kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz, bu süreç içerisinde bağımlık yapan maddelere karşı dikkatli olmalısınız. Evliliğiniz içerisinde tamam mı devam mı kararı alabilirsiniz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.