1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 21 Kasım 2021 Günlük burç yorumu!
21 Kasım 2021 Günlük burç yorumu!

21 Kasım 2021 Günlük burç yorumu!

21 Kasım 2021 Günlük burç yorumu!

Koç Burcu
Koç burcu bugün, fikirlerinizi ve görüşlerinizi değiştirecek bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizi kızdıran veya hayal kırıklığına uğratan bir kişi hakkında farklı kararlar verebilirsiniz. Negatif tetiklendiğini düşündüğünüz konularda yeni fikirler üretmek isteyebilirsiniz. İnançlarınızı değiştirecek entrikalar nedeniyle kendinize olan inancınızı da sorgulayabilirsiniz.

Boğa Burcu
Boğa burcu bugün, iş yerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Verimliliğinizi artıracak yeni çalışmalara dahil olacaksınız. İş yerinizde sizi engelleyen durumları göz önünde bulundurarak yeni kararlar alacaksınız. Partnerinizle sağlık sorunlarınızla ilgili sorunlar hakkında uzun sohbetler edebilirsiniz. Kendinize biraz daha özen göstermeli ve elinizden geldiğince sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

ikizler burcu
İkizler bugün, kaynaklarınızın sizin için ne kadar yeterli olduğunu düşünebilirsiniz. Yenilerini aramaya başlayacak. Burada karlı iş anlaşmaları yapabilir ve kendinizi yenilemeye çalışabilirsiniz. Yatırımlarınızı değerlendirebileceğiniz olumlu süreçlerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınıza renk katmak için yatırımlarınıza odaklanmanız gerektiğini düşüneceksiniz.

Yengeç Burcu
Bugün kanser, hayatınızın bazı bölümlerinin eksik ilerlediğini düşünebilirsiniz. İyi gitmeyen şeyleri yeniden değerlendirebilir ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Hayatınız hakkında başkalarının karar vermesine izin vermeyeceksiniz. Sınırlı olduğunu düşündüğünüz konularda da yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Gitmek istediğiniz yeni yerler varsa onlara da bütçe ayırmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu 
Aslan burcu bugün, ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Size zarar veren takıntıları düşünecek ve yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Duygularınızla mücadele etmeniz gereken bir durum olabilir. Mantı doğrultusunda bir karar vermeniz gerektiğini düşünecek ve zaman zaman kendinizi bastırmaya çalışacaksınız. İlişki sorunları sizi sınırlayabilir.

Başak Burcu 
Bugün Başak, geçmişte yaptığınız hataları göz önünde bulundurarak alacağınız kararlara yön vermek isteyebilirsiniz. Öğrenilecek bazı dersler var, bu yüzden kendinize bir ayna tutmaya çalışmalısınız. Enerjinizi daha önemli olaylara yönlendirmelisiniz. Ayrıca zamanınızı boşa harcadığını düşündüğünüz konularda da fikir geliştirebilirsiniz.

Terazi Burcu 

Kariyer hayatınızda yapacak olduğunuz değişimlere karşılık düzenleme de yapmak ve zorunda kalma mecburiyetinde olabilirsiniz. Memnun olmadığınız durumları tespit edecek ve ailenizinde fikir alarak ilerlemeye çalışacaksınız Birlikte alınan kararlar üzerine de fazla düşünememeli, biraz daha sabır etmelisiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen süreçlerle de karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu

Sağlığınıza daha fazla dikkat etmek zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Vücudunuzun farkına varacak, ve kendinizi bilerek ilerlemek isteyeceksiniz. Enerjinizi doğru kullanmak sizi işinizde de olumlu şekilde ilerletebilir. Daha öncesinden göstermiş olduğunuz çabalar sayesinde yeni oluşumlar içerisine bulunabilirsiniz. Sizi sıkıntıya sokan her ne varsa ailenizle bunu rahat bir şekilde konuşmak önceliğiniz olabilir.

Yay Burcu 

Grup çalışması söz konusu olabilir. Ortaklaşa yürütülen ve alınması gereken kararlara yönelik ilerlemeler yapabilirsiniz. Birlikte çalışmak istediğiniz kişilerle yeni konuşmalar gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına yeni bağlantılar kurabilir ve farklı eğitimlere katılabilirsiniz. Zamanınızı tam olarak neye harcamak istediğinizi düşüneceksiniz.

Oğlak Burcu 

Size bunaltacak şeylerden uzak durmanızda fayda var. Hayatınızda net olmayan durumların üzerine düşünebilirsiniz. Karşınızda sizi anlamayan kişilere karşı da farklı tavırlar takınabilirsiniz. Aile içinde veya arkadaş çevresinde kendinizi savunmanız gereken bir durumla karşılaşabilirsiniz. Normalin dışına çıkmak sizi bu süre zarfında biraz rahatlatacaktır.

Kova Burcu

İnsanların hayatına karışmayıp daha çok kendi hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz kişilere elinizden geldiğince destek olmaya çalışabilirsiniz. Yaşadığınız zorlukları düşünecek ve bugüne kadar başarmış olduğunuz durumları da değerlendireceksiniz. Sorunları üstlenmek sizi biraz olsun rahatlatabilecektir.

Balık Burcu 

Sizi düşündüren konulara odaklanabilirsiniz.. Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunlar her neyse bunları rahatlıkla halledeceksiniz. Güvensiz hissettiğiniz konular varsa bu konularda kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlara karşı daha anlayışlı olmak isteyebilirsiniz. Kendi sorunlarınız dışında başkalarınında sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.