1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 22 Ekim 2021 Günlük burç yorumu
22 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

22 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

22 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

Koç (21 MART - 20 NİSAN): Bugün sevdiğiniz insanlardan alacağınız destek muazzam. Küçük arkadaş gruplarınızdan sürpriz haberler ve hediyeler kalbinizde mutluluklar yaratabilir. İş dünyasında yeni bir atılım bekleyenler sürpriz gelişmelere hazır olmalı, Ay büyüdükçe yeni iş fırsatları kapınızı çalabilir.

Boğa (21 NİSAN - 20 MAYIS): Bugün niyetleriniz için ödüllendirilebilir veya eleştirilebilirsiniz. İş hayatınızda temkinli adımlar atmalı ve olası değişimler karşısında kendinizi güçlendirmelisiniz. Ruhsal olarak yalnız hisseden kişiler, dostluk tekliflerine kapılarını açabilirler.

İkizler (21 MAYIS - 20 HAZİRAN): İş ortaklarınızdan gelen güzel haberler karşısında büyüyen Ay evresi ile çalışma zamanı. İlahi destek alacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. Günün zahmetli kısmı, aşırı harcamalarınıza biraz dikkat edebilmenizdir.

Yengeç (21 HAZİRAN-22 TEMMUZ): Sevdiğiniz kişi tarafından takdir edileceğiniz harika bir gün. Gün içinde arkadaşlarınızdan gelen haberlerle ruhunuz biraz sıkılmış olsa bile, özel hayatınıza odaklanmak enerjinizi geri kazanacaktır. Değer mi değmez dediğiniz şey kapınızı çalmak üzere.. Kendi gücünüzü toplamanız gerekiyor.

Aslan (23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS): Büyükleriniz veya çocuklarınız desteğinize ihtiyaç duyan bir döngüden geçiyor olabilir. Eşinizle konuşarak sorunlarınızla baş edemediğiniz bir süreçten geçiyor olabilirsiniz ve günlük tartışmalar sizi sıkıyorsa, büyüyen Ay evresi ile evlilik danışmanından rehberlik alabilirsiniz.

Başak (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL): Aşk ve sevgi ilişkileriniz için şanslı bir gündesiniz. Uzun süredir üzüldüğünüz birçok sorunun artık çözüleceği günlerden geçiyorsunuz. Kalbi boş olan insanlar, bugün arkadaş çevresinden gelen şok edici itiraflara kalplerini açabilirler.

Terazi (23 Eylül- 22 Ekim): Bugün güvendiğiniz ve partner olduğunuz kişinin diğer gizli düşünceleri sizi ruhsal olarak yorabilir. Bazı konularda yalnız gitmeniz gerektiğini anlamaya başlıyor olabilirsiniz. Ailenizden veya işyeri yöneticilerinden gelebilecek eleştirileri abartmamalısınız.

Akrep (24 EKİM - 21 KASIM): Bugün kendinizi tanımlarken biraz daha keskin ifadeler ve sert sözler kullanmayı tercih edebilirsiniz. Birlikte yaşadığınız insanlar ve iş arkadaşlarınız bu durumda biraz zorlanabilirler. Yeni iş teklifleri veya para kazanmanıza yardımcı olacak projeler gündeminize gelmek üzere. Şans seninle.

Yay (22 KASIM - 21 ARALIK): Çocuğunuzun hayatında başlayacak yeni güzellikler size destek olurken, ona manevi olarak bakmak hem size hem de ona çok iyi gelecektir. Bugün boş kalpli insanlar için size hayran olan birini fark edebilir ve ilerleyen günlerde size kalbini açmasına şaşırabilirsiniz.

Oğlak (22 ARALIK - 19 OCAK): İç dünyanızda yaşadığınız korkuların azaldığı harika bir gün. Büyük iş planlarınız akışına bırakmanız ruhsal olarak sizin için çok iyi olacaktır. Ancak olası sağlık kontrolleriniz varsa gökyüzünün ihmal etmemeniz gereken bir etkisi var.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat): Hobinizi bir işe dönüştürmeyi veya belki de eğitim vermeyi dört gözle bekliyor olabilirsiniz. Bugün hayatınızda otorite olan kişilerden destek alabilir veya ilerleyen günlerde desteklerini almak için konuşmalar yapabilirsiniz.

BALIK (19 ŞUBAT - 20 MART): Eşinizden destek alacağınız enerjiler evinizde akarken, uzun süredir birbirinizle yaşadığınız sıkıntılara son verebilir ve hayallerinize odaklanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden gelen sürpriz haberler gün içinde sizi çok mutlu edecek.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.