1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 24 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu
24 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu

24 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu

24 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu

24 HAZİRAN KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Dolunayın etkilerini kariyer hayatınızda da yaşayacaksınız. Önünüzde bazı kararları daha cesaretle almanız gereken bir süreç var. İyi değerlendirmelisiniz.

24 HAZİRAN BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Uzak akrabalarınız ve eğitim hayatınız ile ilgili konuları etkileyecek önemli bir Oğlak Dolunayı sizi bekliyor. Yeni bir eğitime başlayabilir ve kendinizi geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

24 HAZİRAN İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Oğlak Dolunayı ile tansiyon yüksek olabilir. Trafikte aşırı hız yapmamaya özen göstermelisiniz. Kaza enerjilerinin aktif olduğu bu günlerde, zihinsel ve fiziksel enerjilerinizi kontrol edebilmek önemlidir.

24 HAZİRAN YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

24 Haziran'da ters burçta gerçekleşecek olan Oğlak Dolunayı ikili ilişkilerinizle ilgili bazı konuları daha fazla sorgulamanıza neden olabilir. Dolunaydan sonra gerilimler bir süre daha devam edebilir. 

24 HAZİRAN ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Mesleğiniz ile ilgili konularda Oğlak Dolunayının etkilerini yaşayacaksınız. Bu alanda önemli bir adım atmanız gereken durumlar olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

24 HAZİRAN BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Aşk hayatınızın oldukça hareketli olacağı bir döneme giriyorsunuz. Daha önce temellerini attığınız bir ilişki, Oğlak Dolunayı ile daha net bir şekilde görünür hale gelebilir.

24 HAZİRAN TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Evinizi ve evinizi ilgilendiren konularda agresif davranmanız gereken durumlar olabilir. Ebeveynlerinizle olan gergin durumları biraz daha tırmandıracak bir Dolunay etkisi görülebilir.

24 HAZİRAN AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilgili konularda kendinizi öne çıkarmanız mağdur durumuna düşmenize neden olabilir. Daha önce söylenen bir sözle ilgili olarak sizden eylem ve tamamlama bekleyebilirler

24 HAZİRAN YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Bugün 21:39'da parasal konuları etkileyecek dolunay gerçekleşecek. Artık dolunaydan önce yaptığınız bir işin finansal sonuçlarını alabilirsiniz. Harcamalarınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gereken bir süreçtesiniz. 

24 HAZİRAN OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

24 Haziran Perşembe günü 21:39'da 3 derece Oğlak burcunda önemli bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay enerjisi ile sağlığınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha önce başlattığınız bazı konular daha görünür hale gelebilir.

24 HAZİRAN KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Oğlak Dolunayı ile mesleğinizde atmış olduğunuz bazı adımlar sonucunda arka planda yaptığınız çalışmaları daha görünür hale getirebilirsiniz. Size geri dönen şeylerin yolunuza çıkacağı ve gizli sırların ortaya çıkacağı önemli günlerden geçiyorsunuz

24 HAZİRAN BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Sosyal çevrenizle ilgili konuları daha çok düşünerek hareket etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi arkadaşlarınızın önünde çok fazla öne çıkarmak sizi bir kurban haline getirebilir.

 

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.