1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 26 Mart 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu
26 Mart 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu

26 Mart 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu

26 Mart günlük burç ve yükselen burç yorumu..

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇLAR

Ay 26 Mart Perşembe günü Koç burcunu terk edip Boğa’ya girecek. Yeme ve içme konusunda aşırı iştahınız olabilir. Sabahları öfke patlamalarına karşı dikkatli olmalısınız, çünkü yönetici gezegen Mars Ay'a bir kare oluşturacaktır.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞALAR

Perşembe öğleden sonra, Ay Boğa burcuna girdiğinde, dikkatli ve güvenli olma ihtiyacı artabilir. 10.16 ile 16.37 arasında Ay uzayda olacak, bu yüzden bu süre içinde yeni bir şeye başlamamaya dikkat etmelisiniz.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Fazla hevesli olabileceğiniz ve ona uymayan bir yapıda olabileceğiniz bir gün. Olaylara aşırı tepki vermeniz, yakın çevreniz tarafından tepki verebilir.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sabah uyanmakta zorlanabilirsiniz, ancak işinizle ilgili konularda harekete geçersiniz. Kendinizi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Akşam, Ay Satürn meydanının etkisi altında, dengesiz ve depresyonda olabilirsiniz.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLANLAR

Bugün karısının ailesindeki kadınlarla aranızda bazı abartılı ve tartışmalı sohbetler geçebilir. İşleri çok fazla esnetmemeye dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra Ay Boğa burcuna girdiğinde, mevcut koşullarınızı korumak isteyecek ve maddi konulara odaklanabilirsiniz.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sabahları iş yerinde fazlasıyla otoriter olanlarla aranızda bazı sözlü tartışmalar olabilir. Duygusal olarak patlayıcı olabileceğiniz bir gün. Huzursuzluklarının kaynağı daha çok çocuklarla ilgili olabilir.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİLER

Ay, Koç burcunun zıttı burcunu bırakacak ve Boğa burcuna geçecektir. Akşam ödemelerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Melankolik tutumlarınız ve endişeli ruh haliniz akşamları artabilir.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREPLER

Bu sabah güne başlarken uyanmakta zorluk çekebilirsiniz. Aceleci tavrınızla işleri daha da karıştırabilirsiniz. Aslında içten çok hassas olacağınız durumlar var ama dışarıya daha gergin bir görüntü veriyor olacaksınız.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAYLAR

Size gereksiz baskı uygulayan çevrenizdeki insanlara tepkiniz sert olabilir. Ay, 10.16 ile 16.37 arasında, burçları değiştirmeden önce uzayda yelken açacak. Bu süre zarfında keyif alacağınız şeylere zaman ayırabilirsiniz.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Çocuklarınızı koruma ve onlara bakma istekliliğiniz ve gerekliliğiniz öğleden sonra daha da artacaktır. Hayatlarına bazı sınırlamalar koymanız gereken durumlar olabilir. Yetkili davranmanız gereken durumlar vardır.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVALAR

Kardeşlerinizle olan ilişkinizde bir şeyi abartma eğiliminiz olabilir. Onlardan ilgi bekleyebilirsiniz. Akşam ebeveynlerinizin sizinle olan ilişkisi ön planda olacak. Hoşgörünüzün akşam saatlerine doğru giderek azaldığını fark edebilirsiniz.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIKLAR

Bugün çok fazla israf harcıyor olabilirsiniz çünkü yönetici gezegen Jüpiter'in Ay'la kare açısı belli olacak. Her şeyi abartabilirsiniz. Yemek yeme ve içme söz konusu olduğunda akşamları geri çekilmekte de zorlanabilirsiniz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.