1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 28 Ekim 2021 Günlük burç yorumu
28 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

28 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

28 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

Koç (21 MART - 20 NİSAN) Maddi kazançlarınız için özellikle öğleden sonra atacağınız konularda verim alabilirsiniz. Görüşmelerinizin yoğun geçeceği bir süreçten geçerken kardeşlerinizin ve yakın akrabalarınızın ihtiyaçlarını göz ardı etmeyin.

Boğa (21 NİSAN - 20 MAYIS) Gün içinde eski dostlarınızdan gelen haberler karşısında iç sıkıntı yaşayabilirsiniz. Parasal konularda güvenilmez yatırımlara veya projelere imza atmamalısınız.

Yengeç (21 MAYIS - 20 HAZİRAN) İş hayatınızda maddi kazançlarınızın arttığı bir dönemden geçiyorsunuz. Avantajlı yatırımlar için riskli adımlar atmadan ilerlemeniz önemlidir.

Kanser (21 HAZİRAN-22 TEMMUZ) Eşinizin ailesi ve kendi akrabalarınız tarafından bazı manipülasyonlara maruz kalabileceğiniz bir gün. Önemli bir sözleşme veya sınava hazırlanıyorsanız bugün adınızın anılmasını sağlayabilirsiniz.

Aslan (23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS) Birlikte olduğunuz kişiyle önemli bir döngü içinde olabilirsiniz. Bir yol ayrımı yaşamak üzereyseniz, önümüzdeki birkaç haftadaki gelişmeleri takip etmenizi öneririm.

Başak (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) Önümüzdeki aylarda önemli ortaklıklara ve projelere imza atabilirsiniz. Bugün tüm bunlarla ilgili gelişmelerden haber alabilirsiniz. Bugün beklenmedik şans ve fırsatlar yanınızdayken, arkadaşlarınızdan alacağınız destekle mutlu olacaksınız.

Terazi (23 Eylül- 22 Ekim) Taşınmak gibi önemli bir karar vermek üzereyseniz, bugün olumlu bir gün. Kalbinizi sevinçle çarpacak bir haber ve sevdiğinizden bir sürprizle çok mutlu olacaksınız.

Akrep (24 EKİM - 21 KASIM) Bugün gökyüzü, siz ve aile büyükleriniz arasındaki kırgınlıkları gidermeniz için size destek oluyor. Kendinizi anlatırken geçmişi düşünmek biraz can sıkıcı olabilir.

Yay (22 KASIM - 21 ARALIK) Gün içerisinde finansal kaynaklarla ilgili iş hayatınızda atılımlar yapabilirsiniz. Belirsiz iş konularınızın açılması için uygun koşullar yanınızda olabilir.

Oğlak (22 ARALIK - 19 OCAK) Önemli sözleşmelerinizi ve araştırmalarınızı tamamlamak için bugün iyi adımlar atabilirsiniz. Detaylı olarak çalışacağınız konularda adınız ile anılacaksınız. Kardeşlerinden gelen haberler seni biraz rahatsız edebilir.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat) Gün içinde biraz takıntılı olabilirsiniz ve içsel huzursuzluğunuz artabilir. İş hayatınızda sizi manipüle etmek isteyen birçok kişiye kızmadan önce finansal kaynakları göz önünde bulundurmak önemlidir.

Balık (19 ŞUBAT - 20 MART) İçinde bulunduğunuz topluluklarda adınızın geçmesini sağlayabilirsiniz. Gizli tutmak istediğiniz önemli bir iş görüşmesini açıklamak için biraz daha zaman harcamanızı önerebilirim.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.