1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 3 Ekim 2021 Günlük burç yorumu
3 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

3 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

3 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

Koç Burcu:  Bugün ailenizin ve çocuklarınızın sağlığına dikkat ederken, iş yerinizde ciddi bir ivme kazanacağınız enerjiler altındasınız. Sağlığınızla ilgili önemli bir programa başlamak için yukarıdan destek alırsınız. Taşınmak istiyorsanız, kendinizi birçok sorunla uğraşırken bulabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün kendinizi ciddiye almanız için büyük destek alacaksınız. İş hayatınızda özel hayatınızı kimseye açıklamamaya özen göstermelisiniz. Beklemediğiniz kişilerin yöneticilerinize sizin hakkınızda söyleyeceği şeyler sizi çok mutlu etmeyebilir, başarınıza engel olabilir, dikkatli olun.

İkizler Burcu: Bugün maddi durumu bozuk bir çocuğu mutlu etmek, birinin ihtiyacına merhem olmak, önümüzdeki 5 gün içinde özellikle evinizde ve iş hayatınızda size birçok güzel enerjiyle geri dönecek. Özellikle akşamları yakın arkadaşlarınızla vakit geçirmek size çok iyi gelecek.

Yengeç Burcu: Bugün kendinize dikkat etmelisiniz. Saç bakımı ve boyama için Ay'ın karanlık tarafından yararlanabilirsiniz. Sağlıkla ilgili önemli bir durum yaşıyorsanız, ameliyat olursanız çabuk iyileşirsiniz, merak etmeyin. 

Aslan Burcu: Bugün iç sesinizi dinlerken yukarıdakilerin desteğinin keyfini çıkaracaksınız. Gizli düşmanlarınızın, özellikle de maddi konularda size sorun çıkarabilecek kişilerin, açık düşmanlarınız olduğunu bir anda fark edebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Gizli konulara dikkat edin, sırlarınızı kimlerle paylaştığınıza dikkat edin.

Başak Burcu: Bugün, hayallerinizi gerçeğe dönüştürürken, arkadaş grubunuzdan alacağınız değerli destek sizi adeta iyileştirecek. İş hayatınızdaki gizli olayları ilahi bir yardımla aşarken, yükselişinize imza atın diyorum.

Terazi Burcu: İş hayatınızdaki sorunlar bugün sizin için biraz zor olabilir. Kendinizi ifade ederken her zamanki kibar tavrınız karşısında anlamsız davranışlarla karşılaşırsanız benden buraya diyebilirsiniz. Taşınmayı ve yer değiştirmeyi planlıyorsanız, gökyüzü sizin tarafınızda. 

Akrep Burcu:  Bugün gökler sizi ilahi anlamda destekliyor. Eşinizin ailesi ile ilgili olabilecek geri dönüşü olmayan sorunlar varsa bu mutlaka bir tartışma değil sağlık sorunları olabilir biraz sıkıntı yaşamanız muhtemel olsa da verdiğiniz enerjilerle kısa sürede frekansınızı değiştireceksiniz. birbirine destek olacaktır.

Yay Burcu: Bugün önemli bir ameliyat geçiriyorsanız kısa sürede iyileşeceğinizi söyleyebilirim. Eşinizden alacağınız destek sizi mutlu ederken, iş hayatınızda değişen enerjilere ayak uydurmanız size iyi gelecektir. Ay yeni fırsatlar için küçülüyor, bu nedenle önümüzdeki haftaya kadar beklemek size daha fazla fayda sağlayacaktır.

Oğlak Burcu: ugün eşinizden ve arkadaşlarınızdan destek alırken birlikte bir tatil düzenlemeyi veya bir eğitim faaliyetine katılmayı düşünüyor olabilirsiniz. Siz maddi olarak rahatlarken evinizde değiştirmek veya atmak istediğiniz yıpranmış eşyalar varsa bugün onlardan kurtulabilirsiniz.

Kova Burcu: Bugün kendinizi ifade ederken biraz dağınıklık içinde olabilirsiniz çünkü haksızlıklar karşısında yeterince sabrınız olmayabilir ama akşamları daha çok eğleneceksiniz. Bugün ne olursa olsun, hızlı kararlar vermeden ve kendinize yük olmadan hemen ilerlemek faydalı olacaktır.

Balık Burcu: Bugün çocuğunuzun sağlık sorunlarının çözümü, bebek bekliyorsanız, kontrollerinizin iyi geçmesi olasıdır. Gün içinde şans etkisi altındasınız. Evinizde bazı sesler yükselse de bazen bu enerjiler daha gerçekçi olmak adına sizin yararınıza oluyor olabilir. Yalnızlar, Ay küçülüyor, yeni ciddi ilişkilere başlamadan önce kendilerine biraz zaman verirlerse daha iyi olacak.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.