1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 30 Kasım 2021 Günlük burç yorumu
30 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

30 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

30 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

Koç: Dolunayın enerjisi bilinçaltınızda gerçekleşir. İlahi anlamda gökten bir çıkış yolu bulamıyorsanız yardım isteyebilirsiniz. Bu süreçte dualara dikkat etmek önemlidir. Hastanede yatan bir yakınınız varsa onunla ilgilenmek bazı zorlu süreçleri de beraberinde getirebilir. Gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa: Hayallerinizin gerçekleşeceği bir süreçtesiniz. Sana aşk, aşk, aşk diyorum. Kalbiniz boşsa kalbinizi dolduran bir aşk kapınızda diyebiliriz. Ancak rüya ile gerçek arasındaki farkı iyi bilmek çok önemli görünüyor. Kalbinizi tüm beklenmedik şeylere açarken ruhsal olarak iyi hissedeceksiniz. Arkadaş gruplarınızdaki bazı kişilerle yol ayrımı yaşayabilirsiniz.

İkizler: İş hayatınızda kariyerinizde güçlendiğiniz bir süreci yaşıyorsunuz. Uzunca zamandır belirsiz olan enerjilerin yerine şimdi ayağı yere basan ve devamı olacak olan projelere imza atmak oldukça önemli. Yöneticilerinizle aranızdaki gerilimler yerine birbirinizi anlayarak ilerlemek oldukça önemli. Ev alma- satma dönemindeyseniz kar elde edeceksiniz.

Yengeç: Hukuksal konular biraz canınızı sıkabilir. Yakın arkadaşlarınız, söylenenler ya da sizin dile getirdiklerinize oldukça dikkat etmelisiniz. Üniversitede okuyorsanız, oluşabilecek karışıklıklar içerisinde bulunmamak oldukça önemli. Yolculuk ve ev taşıma planı yapıyorsanız gökyüzü sizin yanınızda.

Aslan: Finansal borçlarınızı düzenleyeceğiniz kredi, nafaka giderleri, faiz yapılandırması ve prim konuları gündeminizde olabilir. Ameliyat ve ameliyat olmak istiyorsanız kana ihtiyacınız olabilir, dikkatli olmalısınız. Düşmanlarınızın arkanızdan çevirdiği oyunları göremeyebilirsiniz, yanınızda beliren pek çok kişi birkaç ay içinde ayrılabilir. Kalbiniz doluysa, sevdiğiniz kişiyle bağ kuracağınız bir süreçtesiniz.

Başak: Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Karşı evinizdeki Dolunay, ortalama 10 gün içinde bir hastalığa açık olduğunuzu simgeliyor. Bu nedenle vitamin, mineral ve beslenmenize dikkat etmeniz önemlidir. Eşiniz ve partnerlerinizle aranızda gizli meseleler varsa, birçok mesele su yüzüne çıkacak ve bu süreçte sis dağılacaktır.

Terazi: Kazalara açık olduğunuz bir süreçten geçerken, gün içerisinde dikkatinizi toparlayamamak ve aşırı sinirlenmenin sonucunda kendinize zarar verebileceğiniz enerjiler sizinle birlikte. İş hayatınızda yeni bir işe geçmek, belirsiz olan konuları netliğe kazandırmak için gökyüzü sizi destekliyor.

Akrep: Beraberliğinizden mutlu ve keyifli olabilirsiniz. Peki ya dostlarınız? Dostlarınız tarafından ilişkinizin eleştirilere uğraması içsel anlamda sizi huzursuz ediyor olabilir. Sahne, sanat, medya ya da iş yerinizde önemli bir sunum yapılacaksa sahnenin önünde olmak ve pek çok izleyicinin karşısında bulunacak projelerle ilgilenebilirsiniz. Temkinli olmanız gereken bir konu bulunuyor, gizli sırlar varsa açığa çıkmak üzere aman dikkat.

Yay: Aile büyüklerinizden birinin hastalığıyla uğraştığınız bir süreçten geçerken ruhen ciddi anlamda yorgun olabilirsiniz. Manevi dünyanızda kendinizi biraz yalnız bulabilir, kariyer sorunlarından bıkmış ve eleştirilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendi iç huzurunuza odaklanmak çok önemlidir. Gökyüzü size bir ev satın almak, evinizi düzenlemek, bahar temizliği için şans ve fırsatlar sunuyor.

Oğlak: Takıntılı, sorunlu komşulara karşı çok dikkatli olmalısınız. Komşular arasında çıkabilecek sorunlar canınızı sıkabilir. Trafikte sise dikkat etmeli, görünmeyen araç arızalarına ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Eğitmenseniz derslerinizde eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Yurtdışına kısa geziler planlayabilirsiniz.

Kova: Maddi konularda yaşadığınız belirsiz konuların yerine daha aklı başında ilerleyeceğiniz projeler gündeminizde olacak. Maddi anlamda kendinizi güvence altına alacak sözleşmeler gündeminizde olacak gibi görünüyor. Kalbiniz boşsa ruhunuza iyi gelecek bir beraberlik karşınıza çıkabilir, ancak karar vermeden önce kendinize biraz zaman tanımanız oldukça önemli. Bu beraberlikte göremediğiniz konular sonradan karşınıza çıkabilir.

Balık: Kendinizi göstereceğiniz önemli bir süreçten geçmektesiniz. Açık düşmanlarınız tarafından eleştirilere tutulacağınız bir süreçten geçerken, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Psikolojik anlamda kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz, bu süreç içerisinde bağımlık yapan maddelere karşı dikkatli olmalısınız. Evliliğiniz içerisinde tamam mı devam mı kararı alabilirsiniz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.