1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 5 Aralık 2021 Günlük burç yorumu
5 Aralık 2021 Günlük burç yorumu

5 Aralık 2021 Günlük burç yorumu

5 Aralık 2021 Günlük burç yorumu..

Koç: Arkadaş çevrenizdeki gerginliklere dikkat etmelisiniz. Geri dönüşü olmayan olaylara gebe bir süreçten geçerken, özel hayatınızda gerçekle hayaller arasında bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Eski arkadaşlardan haberler olabilir.

Boğa: Finansal sahtekarlığa açık bir gün geçiriyorsunuz. Kim borç isterse, verdiğin paranın geri gelmeyeceğini bilerek vermek ya da vermemek önemlidir. Ameliyatlara, ameliyatlara ve kazalara açıksınız, dikkatli olmalısınız.

İkizler: Kazalara açıksınız. El kesikleri, aracınızda ufak tefek kazalara karşı dikkatli olunuz. Kendinizi yanlış tanıttığınız bir gün yaşadığınızda, hakkınızda söylenen sözlere tepki vermemek çok önemli görünüyor.

Yengeç: Bilinçaltınız bugün çok zor zamanlar geçiriyor olacak. Örtülü düşmanlıklara, bazı kayıplara açık olduğunuz bir gün geçirirken, bu kadar çok şey söylediğinizi duyar gibiyim.

Aslan: Kendinize yakın bulduğunuz kalabalıklar arasında bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Söylenenlerin ikiyüzlülüğüne aldırmazken, kendine çok dikkat etmelisin.

Başak: Kariyer hayatınızda çıkabilecek söylentilere açık bir gün geçiriyorsunuz. Pazar günü olmasına rağmen yöneticileriniz sizi rahatsız edebilir, bu da sizin için sorun yaratabilir. Anne babanızın sağlığına dikkat etmelisiniz.

Terazi: Uzun mesafeli bir gezginseniz, güvenliğinden emin olmadığınız seyahat acenteleriyle seyahat etmek sizi birçok yönden zorlayabilir. Üniversite arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları büyütmemek önemlidir. Eşinizin ailesi önemli bir zorlukla karşılaşabilir ve empati değerlidir.

Akrep: Finansal kaynaklarınıza doğru bir adım atarken bugün çok düşünmeli ve borçlarınız varsa daha fazla açılmamaya dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle iç dünyanızda daha da fazla bağ kurarken gün içinde bazı sırlarınız ortaya çıkabilir, dikkatli olun.

Yay: Senin ve eşin, benimle aranızdaki kavgaları yaşayacağınız bir gün olabilir. Eski anıları hatırlamak aslında ruhunuza iyi gelecek. Çocuğunuzun kavgalarınızdan etkilenmemesine dikkat etmekte fayda var.

Oğlak: İş arkadaşlarınızın da dahil olacağı organizasyonlar düzenlemek ruhunuza iyi gelebilir. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız varsa gün içinde haber alabilirsiniz.

Kova: Çocuğunuzla ilgilenmek ve birbirinize yakın olmak ruhunuza iyi gelebilir. Yalnızsanız ve kalbiniz boşsa, uzun zamandır tanıdığınız biriyle tanışmanızın her zaman an meselesi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, göremediğiniz bazı şeyler vardır, onları tanımadan önce biraz zaman önemlidir.

Balık: Uzun zamandır özlediğiniz lezzeti ailenizde yakalamak için güzel bir gün. Ailenizin sağlığını veya ihtiyaçlarını hissettiğiniz bir gün de olabilir. İç dünyanızda yalnızsanız, evinizi dekore etmeniz ve ruhunuzu dinlendirmeniz size iyi gelebilir.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.