1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 5 Ekim 2021 Günlük burç yorumu
5 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

5 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

5 Ekim 2021 Salı günü burç yorumlarında yeni ayın etkisinden ötürü, Terazi ön plana çıkıyor. 5 Ekim 2021 Salı günü burç yorumlarında Aslan ilişkisinde son karar verebilir. Oğlak burcu içine atıp biriktirdiği dertlerinden kurtulabilir. Balık burcu daha çok kariyer hayatına odaklanacak ve Yay burcu ise duygusal açıdan bir takım zorluklar içine girecek.. Peki 5 Ekim 2021 Salı günü burçlarda neler yaşanacak? İşte cevabı..

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan): Eğitimsel konularda eksik olduğunuz ama tamamlamak üzere olduğunuz enerjiler sizi gelecekte zirveye taşıyacak. Kendinizden emin olduğunuz her şeyde kazanacağınız enerjilerin altında olacaksınız. Günün olumsuz tarafı, büyüklerinizin sağlığı ile ilgili alacağınız telefon görüşmeleri sonucunda biraz gergin olabilirsiniz. Onları ihmal etmeyin.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs): İç dünyanızdaki çalkantılar bugün biraz daha dengeye ulaşıyor. Geçmişte yaşadığın haksızlıklardan sen sorumlu değildin. Sadece olması gerektiğinde oldu. Sevdiğiniz kişiyle samimiyetinizin çok daha fazla artacağı harika bir gün. Günü kendi sorunlarınız dışında onunla ilgilenmek size ve ona iyi gelecektir.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran): Arkadaşlarınızdan ve annenizden yardım alacağınız harika bir gün. Dileklerinizin çoğunun gerçekleşmek üzere olduğu harika enerjiler sizinle. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var. Sağlığınız ve yoğun günlük yaşamınız boyunca uyku düzeninize ve beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Yorgunsanız, önümüzdeki aylarda sağlık sorunları yaşamanız olasıdır.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz): Kendinizi evinizde evcil hayvanınızla ilgili koşuştururken bulabilirsiniz. İş hayatınızdaki çıkmazlar ve belki de iş arkadaşlarınızın yaşadığı sağlık sorunları bugün daha rahat geçerken, ilerleyen günlerde zorluklar yaşayabilirsiniz. 

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos): Aşkla ilgili geçmiş aşk ilişkilerinin gündemde olacağı bir gündesiniz. Tamam veya devam et kararları aktif. Finansal konularda çok dikkatli olsanız da yeni girişimlerde bulunmak zor olabilir, kendinize biraz zaman ayırmanız önemlidir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül): Arkadaşlarınızdan ve annenizden yardım alacağınız harika bir gün. Dileklerinizin çoğunun gerçekleşmek üzere olduğu harika enerjiler sizinle. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var. Sağlığınız ve yoğun günlük yaşamınız boyunca uyku düzeninize ve beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Yorgunsanız, önümüzdeki aylarda sağlık sorunları yaşamanız olasıdır.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim): Kendinizi evinizde evcil hayvanınızla ilgili koşuştururken bulabilirsiniz. İş hayatınızdaki çıkmazlar ve belki de iş arkadaşlarınızın yaşadığı sağlık sorunları bugün daha rahat geçerken, ilerleyen günlerde zorluklar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım): Aşkla ilgili geçmiş aşk ilişkilerinin gündemde olacağı bir gündesiniz. Tamam veya devam et kararları aktif. Finansal konularda çok dikkatli olsanız da yeni girişimlerde bulunmak zor olabilir, kendinize biraz zaman ayırmanız önemlidir.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık): Bugün, ruhsal dünyanızda yaşadığınız fırtınaları açıkça ortaya koyacaksınız. Sizin için sorun olan birçok ilişkinizde, devam etme ya da etmeme enerjisi içinde olacaksınız. Ailenizdeki gerginliklere çözüm bulmak istiyorsanız daha sakin ve empatik bir yaklaşımla günü kurtarabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak): İletişimdeki keskin diliniz bugün size zarar verecek. İç dünyanızda yaşadığınız sıkıntılı süreçleri kimseye anlatamayabilirsiniz ve düşüncelerinizde sıkışıp kalabilirsiniz. Gün içerisinde rahatlamak için dua enerjisi içinde olmaya özen gösterirseniz günün olumsuz yönlerinden korunabilirsiniz.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat):  Eski bir aşk hikayesi, ruhsal dünyanızda gelgitlere neden olabilir. O zaman feda ettikleriniz dışında şimdi neyiniz var? Geçmişe takılıp kalmaz, sevgi ve şefkat konusunda biraz daha sabırlı olursanız, güzellik sizi yakında bulacaktır. 

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart): Artan giderlerinizi azaltacak yeni plan ve projelerde kendinizi bulacağınız bir gündesiniz. İş yerinizde yeni çıkış yolları ararken yeni adımlar atmamak önemlidir. Bazı takıntılı yöneticilerinizle sorun yaşamanız olasıdır. Kendi enerjinize ve işinize odaklanırsanız günü verimli geçirebilirsiniz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.