1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 7 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumu
7 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan): Bugün evinizde kazalara çok açıksınız. İş yerinizde birçok sorun karşısında gizli düşmanlıklarla açıkça karşı karşıya kalacağınız bir dönemeçten geçiyorsunuz. Karşılaştığınız sorunlara şaşıracaksınız. İş hayatınıza odaklanabilir ve tepkilerinizi kontrol edebilirseniz günü avantajlı değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs): Gün içinde iç dünyanızda yaşadığınız sıkıntıların tetiklendiği anlar olabilir. Size sorun çıkaran insanları artık hayatınızda tutmak istemeyebilirsiniz. Uzak tavrınız sizi uzun vadede birçok konudan koruyacaktır.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran): İş hayatınızdaki yeni gelişmeler sizi alternatif gelir kaynakları yaratma konusunda desteklerken, artan harcamalarınız sizi yoruyor olabilir. Manevi anlamda uzun süredir yaşadığınız üzüntü bugün tetiklenirken, yollarınızın ayrıldığı dostluklar ve aşklar için önümüzdeki günlerde yollarınızın size mutluluk getirecek yeni ortaklıklarla buluşacağını söyleyebilirim.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz): Uzunca süredir kalbiniz boş ise bugün güçlü bir eş adayı ile tanışabilirsiniz. Evli olanlar ise eşinizin alacağı yükselişler sayesinde oldukça mutlu olacaksınız. Bugün evinizin içinde negatif enerjiler yaygın olabilir, bazı eşyalarınız aniden kırılabilir. Bırakın nazar çıksın, siz mutluluğunuza odaklanın.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos): Kalbin uzun süredir boşsa, bugün güçlü bir ortak adayıyla tanışabilirsin. Evliyseniz eşinizin alacağı zamlar sayesinde çok mutlu olacaksınız. Bugün evinizde negatif enerjiler yaygın olabilir ve bazı eşyalarınız aniden kırılabilir. Nazar çıksın, siz mutluluğunuza odaklanın.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül): Bugün yaratıcı yönünüzün çok açık olduğu bir gün. Kalbi boş olan Başak burçları, 2,5 yıldır sınandıkları aşkları ile tekrar karşılaşıp karşılaşabilirler. Devam edip etmemeye karar vereceğiniz günlerden geçiyorsunuz. Belki yakında yeni bir yuvaya başlamak için gökyüzü sizinle olur, kim bilir. 

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim): Uzun zamandır ilgilendiğiniz bir eğitimde ciddi bir uzmanlaşma yolunda adımlar atıyorsunuz. Gerçekleştirmek istediğiniz yeni plan ve projelerinizin olası aksiliklerine rağmen başarılı adımlarla tamamlayacaksınız. Günün tehlikeli kısmı internetteki dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmaktır.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım): Bugün trafikte çok dikkatli olmalısınız, olası kazalara açıksınız. İletişimde kendi gerçeğinizi savunan yapınız bugün size birçok konuda artı puan kazandıracak. Sizi seven ve mutlu eden birçok insanı kendinize çekebileceğiniz bir dönemdesiniz. Eskilerin yerine yenileri geliyor, bu yüzden sürprizlere açık olun.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık): Değersiz hissettiğiniz birçok konuyu açık bir dille konuşmanız ve sevdiğinizle kendinizi ifade etmeniz size mutluluk verecektir. Annenizin size yaptığı baskılardan sıkıldığınız bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Nezaketinizden yayılan enerji, görünmez ellerin işinizde size yardımcı olmasını sağlayacaktır.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak): Eşinizin ailesiyle olan sıkıntılarınızın sonuna geldiğiniz bir dönemdesiniz. Yurtdışı planlarınızda ve ithalat ihracat projelerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Muhtemel sınavlarınızdan ve projelerinizden beklenen ilgiyi görmezseniz, birlikte çalışmak projelerinizi sonuçlandırmak için size büyük destek sağlayacaktır.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat): 2,5 yıldır ruhsal dünyanızda yaşadığınız sıkıntılı süreç bugün tetiklenebilir. Uzun süredir yardım almayı düşünüyor fakat alamıyorsanız bu süreçte bir uzmandan destek almanız sizin için iyi olabilir. Bugün kapalı alanlarda zor durumda olan insanlara yardım etmek, içinizdeki sıkıntılı süreci rahatlatmanıza yardımcı olacaktır.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart): Düşlediğiniz pek çok güzelliğin artık oluşmasına az kaldı. Bu belki bir bebek, belki ayağınızı yerden kesecek bir aşk, belki de küçük bir ev. Uzunca süredir yaralandığınız ne varsa şimdi ayağa kalkma ve yol alma zamanı. Aile büyükleri ve arkadaş gruplarınızdan alacağınız destekler yüzünüzü güldürecek.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.