1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 7 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumu! İkizler ve Yay'da gerileme!
7 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumu! İkizler ve Yay'da gerileme!

7 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumu! İkizler ve Yay'da gerileme!

7 Mayıs 2022 günlük burrç yorumu belli oldu. İkizler ve yay dikkat...

7 MAYIS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU!

Koç

Bugün, siz ve sevdiğiniz kişi, uzun süredir yaralarınızı sarmak için birbirine bağlanacaksınız. Parasal anlamda güç kazanacağınız bir döngüden geçiyorsunuz. Gün içinde hızlı araç kullanmamaya, kesici aletleri dikkatli kullanmaya ve dikkatli olmaya özen gösteriniz.

Boğa 

Bugün iş yerinizde beklenmedik bir güç ve desteği sizinle birlikte toplayacaksınız. Yönetici adaylığınızın atılacağı uzun bir süreçten geçiyorsunuz. Manevi yaralarınız iyileşirken sizin iyiliğinizi istemeyen gizli düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız.

İkizler 

Bugün, hayalinizdeki plan ve projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için büyük adımlar atabilirsiniz. Sürpriz haberler ve iş teklifleri gündeminizde olabilir. Önümüzdeki günlerde hayal ettiğiniz iş sözleşmelerine imza atabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konuları tekrar tekrar incelemelisiniz aksi takdirde ayın gerilemesi sıkıntı yaratabilir.

Yengeç

İş yerinizdeki sürpriz gelişmeler sizi mutlu edecek. Ancak içini bilmediğiniz kadınlara güvenmeyin. Aile büyüklerinizden alacağınız destek ile ruhen güçleneceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Sürpriz hediyelerle çok mutlu olacaksınız.

Aslan

Birlikte olduğunuz kişiyle yaralarınızı saracağınız bir süreçtesiniz. Ailesi tarafından zor bir süreçten geçtiyseniz, artık size karşı ılımlı olacakları ve yanlış anlaşılmalara karşılıklı olarak müsamaha gösterilecekleri bir süreç yaşayacaksınız.

Başak

Ruhunun kanadığı yerleri sarabileceğin bir aşk kapıyı çalmak üzere. Uzun zamandır kalbinizi kıran yakınlarınızın içini görmeye başladığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Olası iş tekliflerine açık bir gündesiniz. Teklifleri iyi değerlendirmelisiniz.

Terazi

Hediyeler ve güzelliklerle karşılaşacağınız güzel günlerden geçiyorsunuz. İş aradığınız bir süreçten geçiyorsanız gökyüzünün desteği yanınızda olacaktır. Birlikteliğinizde olası sorunları çözebileceğiniz günleri yaşarken, ruhunuzu kıran birçok konuyu konuşmak için uygun bir gün.

Akrep

Maddi anlamda güçleneceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. İş hayatınızı etkileyecek muhteşem projelere imza atabilir, adınızı duyurabilirsiniz. Bir araba satın almak veya değiştirmek istiyorsanız, gökyüzü sizi destekler.

Yay

Güzelleştiğiniz günlerden geçiyorsunuz ve birçok insan sizi takdir etmeye başlıyor. Alacağınız haberlerle yüreğinizdeki yaraların sarılacağı bir gün. Uzun süredir kırgın olduğunuz yakın akraba ve arkadaşlarınızla aranızdaki sıkıntılar geçmeye başlayacak, onların desteğini ve takdirini kazanacaksınız. Bu aralar gezegenlerin hareketleri bir takım olumsuzluk yaratsada dikkatli olmanızda fayda var.

Oğlak

Bazı ruhsal sorunlarınızın hafiflemeye başladığı bir gün. Ama takıntılı gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Parasal konulardaki belirsizliklerin biraz daha hafiflediği günleri yaşarken, eşinizin maddi kaygılarının ve kuruntularının enerjinizi düşürmesine izin vermemelisiniz.

Kova 

Bugün iş yerinizde uzun süredir destek görmediğiniz kişilerle yollarınızı ayırmak ve alternatif iş arayışlarına başlamak isteyebilirsiniz. Elinize geçen az miktardaki parayı iyi değerlendirmelisiniz. Ailenizden haber ve desteğe çok ihtiyaç duyduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Belki de onları aramalısın.

Balık 

Sezgileriniz bugün çok güçlü olacak. Uzun süredir üzerinde çalışıp bir türlü gerçekleştiremediğiniz proje ve planlarınız için başarılı adımlar atacak büyük gücü kendi içinizde bulacaksınız. Zorlandığınız ama kontrol edilmekten vazgeçmediğiniz önemli bir sağlık sorunu hakkında rahatlamak için bir gün.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.