1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 8 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu!
8 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu!

8 Haziran 2021 günlük burç ve yükselen burç yorumu!

8 Haziran 2021 günlük burç yorumu!

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Yakın çevrenizle aktif bir iletişim olabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Salı günü parasal konularda plansız hamleler yapmak ay sonunda sizi zorlayabilir. Sabah güne başlarken uyumlu enerjiler altındasınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Gizemli konular ilgi çekicidir. Salı günü ruh haliniz değişebilir. Günün ikinci yarısında samimi tavrınızla girdiğiniz her ortamda insanların sevgisini kazanıyorsunuz. Çabalarınızın sonuç verdiğine şahit olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu günlerde ruhsal çalışmalar yapmak ve ruhsal konular hakkında bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Sabah güne başlarken uyumlu enerjiler altındasınız. Çevrenizdeki kadınlardan destek alabilirsiniz. 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Bugün Ay Boğa burcundayken grup çalışmasına geçebilir ve hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Öğle saatlerinde güçlü kadınların desteğini alabilirsiniz. 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Eşinizin ailesinin desteği sizi mutlu eder. Ancak diğer yandan sorumluluklarınızın hatırlatılması sizi sinirlendirebilir. 18:07 arasında yeni bir işe başlamasan iyi olur. ve 21:47 çünkü Ay boşlukta olacak.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Salı günü ortak kazancınızla ilgili konular sizin için ön plana çıkacak. Hayalinizdeki gibi bir teklif alabilir ve çok mutlu olabilirsiniz. Tanıştığınız insanlar, bu günlerde sırayla önemli bir iş bulmanıza yardımcı olabilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Ay Salı günü 21:47'ye kadar Boğa burcunda olacak. Bugün ikili ilişkiler dikkat çekiyor. Sahip olduğunuz pozitif gücü, partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek için kullanabilirsiniz. 

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Ofis ortamında istediğiniz düzeni kurmanız için size tam izin verilecektir. Gün boyu samimi tavrınız ile herkesin sevgisini ve ilgisini kazanıyorsunuz. Gizli hayranları dahil.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Çocuklarınız hakkında beklenmedik teklifleri değerlendirmek iyi olur. Şanslı efektler sunabilir. Gizemli konular ilginizi çekebilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ev, ev, ailevi konular Salı günü ön plana çıkacak. Sahip olduğunuz statüyü korumak için harekete geçebilirsiniz. Annenizden iyi bir destek alabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

 Bu günlerde eşinin mesleği ile ilgili konularda önemli gelişmeler olabilir. Sabah güne başlarken uyumlu enerjiler altındasınız. Günün ikinci yarısında ise samimi tavrınızla herkesin sevgisini kazanıyorsunuz.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.