1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 9 Ekim 2021 Günlük burç yorumu
9 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

9 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

9 Ekim 2021 Günlük burç yorumu

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan): Bugünden itibaren içinizdeki çıkmaz duygular bir anda özgürleşmeye başlayacak. Haksızlığa uğradığınız birçok konu aklınızdan geçerken, kendinize bundan sonra buna izin vermeyeceğinizi fısıldadığınızı duyar gibiyim. Yaşadığınız tüm sorunların kendinizi eleştirmeden, sizi geliştirmek için olduğunu anlamak günü kurtaracaktır.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs): Düşmanlıklara ve haksızlıklara açık bir gündesiniz. Artık kimseye katlanmayı seçmeyeceksiniz. İlişkilerinizde özgüven sahibi bir yapı sergileyecek ve onların kararlarınızı yargılamasına izin vermeyeceksiniz. Kalbi boş olan Boğa burçları, kaderde yazılı beklenmedik ortaklıklara başlayabilir veya tesadüfi karşılaşmalar yaşayabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran):İlişkilerinizde içsel özgürlüğü seven yanınız ortaya çıkıyor. Arkadaş çevrenizdeki bazı kişiler bugün sizi eleştirecek sözlerle canınızı sıkabilir. Dikkatsiz tavrınız dikkat çekerken iş hayatınızda plan ve projelere yönelmek sizi çekemeyenleri ciddi anlamda rahatsız edebilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz):Sevdiğiniz mi yoksa projeleriniz mi? İkili ilişkilerinizde hoşgörülü tavrınız birlikteliğinizde sorunlara neden olabilir. Yöneticilerinizden alacağınız eleştiriler nedeniyle projelerinize odaklanmanız gerekse de iletişimdeki şefkatli tavrınız günü kurtarabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos): Bugün aile bireylerinin rahatsızlıkları artabilir. Sevdiklerinizden ve eşinizden alacağınız destek sizi çok mutlu edecektir. Bu gece psişik rüyalar göreceğiniz ve ilahi yardımın size nasıl akacağını fark edeceğiniz birçok eşzamanlılık yaşayabilirsiniz. Gelen işaretlerin anlamlarını önemsemeyi ihmal etmeyin. 

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül): Bugün aklınıza gelebilecek olası kazalara ve kötü düşüncelere çok açıksınız. Korunmanız için meditasyon ve dua sunabilirim. Sevdiğiniz kişi ile kendi aile büyükleriniz arasında kalabileceğiniz enerjiler vardır. Birkaç gün daha gergin olsanız bile, ruhsal dünyanıza özen göstermeniz ve akışta kalmanız size kendinizi iyi hissettirecektir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim): Kalbi boş olan Teraziler, yeni bir aşka yelken açmak için fırsatlara ve servetlere sahip görünüyor. İş hayatınızda iş arkadaşlarınızın gizli eleştirileriyle karşı karşıya kalsanız bile kalbinizdeki sevginin tadını çıkarmayı tercih edeceksiniz. Kim bilir belki kısa süre sonra sürpriz bir düğün olur.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım): Bugün olası kazalara ve sıkıntılara çok açıksınız. Haksızlığa uğrayacağınız açık enerjiler yanınızdayken alacağınız ilahi destek muazzamdır. Uzun süredir uğraştığınız her türlü dertten kurtulsanız da bugün sizin iyiliğinize olan bir gün.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık):  İş hayatınızdaki gerilimlerin yavaş yavaş düzeldiğini görmek sizi mutlu ediyor. Uzun süredir iç dünyanızda yaşadığınız yalnızlık bugün itibariyle sona eriyor ve eskiyi arındırıyorsunuz. Muhtemel aşklar kapıda, belki bu aşk evliliğe gidebilir, hazırlıklı olun derim. 

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak):Kalbi boş olanlar, uzun süredir devam eden flörtlerine bugünden itibaren son vererek, kendilerini açık bir dille ifade etmeyi tercih edebilirler. İç dünyanızda deneyimlediğiniz aydınlanma sonucunda özgür yanınız aktif hale gelir ve muazzam bir enerjiyle hayatta almak istediğiniz her şeyle cesaretiniz artar.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat): Parasal anlamda yaşayacağınız rahatlık içinize su serpecek. Hukuksal anlamda olumsuz çekişmeli bir dönem geçiriyor olabilirsiniz ama kazançlı çıkacağınızı söyleyebilirim. Bu dönem özgürleştiğiniz ne varsa önümüzdeki günlerde kadersel bağlantılarınız olacak olan yeni güzelliklere kapı açıyor olabilir, kendinizi üzmeyiniz.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart): Gerçekleştireceğiniz projeleriniz için destek gördüğünüz bir zamandasınız. Aile büyüklerinizden alacağınız destek sizi çok mutlu edecek. Yeni aile kurmak isteyenler bu döngü ile ailelerine beraberliklerini farklı bir adıma taşımak istediklerini açıklayabilirler. Evliliği olanlar için ise eşinizden gelecek sürpriz hediyelere hazırlıklı olun derim.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.