1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. 9 Kasım 2021 Günlük burç yorumu
9 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

9 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

9 Kasım 2021 Günlük burç yorumu

KOÇ BURCU: Bugün iş yerinizde bazı projelerinizin altyapısını oluşturmak için finansal olarak harcama yapabilirsiniz. Özel hayatınızda değer verdiğiniz arkadaşlarınızla paylaştığınız sırlara dikkat edin, bazı insanların gerçek yüzlerini keşfedeceksiniz.

BOĞA BURCU: Bugün, büyütmek ve kendinizi yenilemek istediğiniz hayallerinizi gerçekleştirmek için gökyüzünden destek alacaksınız. Aşkı bekleyen Boğa burçları, kader karşılaşmalarına ve iletişime çok açıksınız. Karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun, biraz sabırlı olun. Zorlukların üstesinden geleceksin.

İKİZLER BURCU: Hayatınızın merkezi olmak üzere olan iş konuları bugünden itibaren netleşmeye başlıyor. Eski bir düşmandan dost edinmemeye dikkat etmelisiniz. Hiç beklemediğiniz kişilerle yol ayrımı yaşayabilirsiniz. Kazalara oldukça yatkınsınız, dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU: Taşınmak için planlar yapmak istiyor ancak net bir karar veremiyorsanız belki de şartlar bugün itibariyle taşınmanıza neden olabilir. Bugün aracınızla hız yapmamalı, seyahat ediyorsanız sağlıkla ilgili önlemleri alarak seyahat etmelisiniz. 

ASLAN BURCU: Parasal konularda gelecekteki gelişmelerin temelleri bugün atılıyor. Etrafınızda dost gibi görünen birçok düşmana rağmen, geriye bakmadan ilerlemelisiniz. Pek çok strese rağmen, sevdiğinizin size değer veren tarafıyla mutlu olmak sizin elinizde.

BAŞAK BURCU: Bugün planladığınız projeleriniz zarar görebilir. Karşılaştığınız sorunlar hakkında panik yapmamalı ve önümüzdeki günlerde yeni iş anlaşmalarına odaklanmalısınız. Eski ilişkilerinizden haber almış olabilirsiniz, zamanla kalbinizi kıran, eşiniz olabilecek kişiye karşı duvar örmüş olabilirsiniz. Belki ikinci şansın zamanı gelmiştir, zaman her şeyi söyleyecektir.

TERAZİ BURCU: Bugün iş değişikliği yapmak, mevcut işyerinizde önemli miktarda tazminat almak için önemli bir gün. Gergin iç dünyanız, birlikteliğinizde veya ailenizde önemli sorunlara neden olabilir. Sağlık sorunları yaşayan Terazi burçları, ilerleyen günlerde sorunlarını artırabilir, şimdiden kontrollerini yaptırmalıdırlar.

AKREP BURCU: Aşk hayatınızda yeni bir döneme girmek üzeresiniz. Evlilik planlarına acele etmek istemiyor olabilirsiniz veya finansal koşulların oturmasını bekliyor olabilirsiniz. Geleceğe dair hayallerinizi birlikte inşa etmek için sevdiğiniz kişiye açık yürekli olmak birçok şeyi değiştirecek.

YAY BURCU: Önemli bir projeye zemin hazırladığın günlerden geçiyor olabilirsin. Tüm süreçlerin yasal şartlara uygun olup olmadığını iyice araştırmalısınız. Gereksiz finansal harcamalardan kaçınmalısınız.

OĞLAK BURCU: Bugün beraberliğinizde netlik gerektiren konuların altını çizebilir. Birlikte plan yapabilirsiniz. Ailenizin köklerinde yaşadığınız sorunlar sizi içsel olarak sıkıntıya soksa da beraberliğinize sarılmak ruhunuza iyi gelecektir.

KOVA BURCU: Bugün bazı yakın arkadaşlarınızla yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Bazılarının gerçek yüzünü anlayacaksınız. Birlikteliğinizdeki önemli sorunları başkalarıyla paylaşmak, enerjinizi bozmanıza neden olabilir. Sürpriz haberlere açık bir gün.

BALIK BURCU Bugün kazalara oldukça yatkınsınız, dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz kişi, hayaller ve gerçekler arasındaki birçok konu bugünden itibaren netleşmeye başlayacak. Evinizi taşımak istiyorsanız önümüzdeki günlerde daha şanslı etkiler sizinle olacak, acele etmeyin.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.