1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. Günlük burç ve yükselen burç yorumu | 11 Temmuz 2021
Günlük burç ve yükselen burç yorumu | 11 Temmuz 2021

Günlük burç ve yükselen burç yorumu | 11 Temmuz 2021

11 Temmuz 2021 günlük burç yorumu ve yükselen burç yorumu..

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, eviniz ile ilgili konularda yeni ve beklenmedik gelişmeleri beraberinde getirebilir. Ancak bir başlangıç ​​yapmak için Cumartesi uygun değildir, Ay ışığının görünmesini beklemek daha iyidir. 

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay, yakın çevreniz, kardeşleriniz, iletişim sorunlarınız açısından hayatınıza önemli etkiler ve başlangıçlar getirecek.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte maddi konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu canlı bir enerji içinde olacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Cumartesi günü burcunuzda gerçekleşecek yeniay ile birlikte hem kendiniz hem de ilişkilerinizle ilgili hayatınızda beklenmedik başlangıçlar getirebilir. Hafta sonu hassas bir enerji içinde olabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte arka planda kalmış bazı konuları başlatmak ve daha görünür kılmak için adım atabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

 Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşecek yeniay ile kariyerinizle ilgili güzel bir projeye imza atabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Yengeç burcundaki yeni ay, kariyerinizde yeni ve beklenmedik gelişmeler getirebilir. Ancak başlangıç ​​yapmak için cumartesi uygun değildir, ay ışığının görüleceği 3, 4 gün sonra beklemek daha iyidir. 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan hilal, yurt dışı deneyim alanlarında ve yabancılarla etkisini gösterecek. 

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte ortak kazanımlarınızla ilgili konularda yenilikler hayatınıza girebilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

10 Temmuz'da karşı burçta gerçekleşecek yeni ay ile birlikte özellikle ikili ilişkilerde beklenmedik başlangıçlar olabilir. Gün boyunca hassas bir enerji içinde olabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, iş ve çalışma koşullarında önemli başlangıçları beraberinde getirecek ve önümüzdeki 15 gün içerisinde etkisini hissettirecek.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Cumartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte çocuklarınız veya aşk hayatınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.