1. ANASAYFA

  2. YAŞAM

  3. Günlük burç ve yükselen burç yorumu | 27 Temmuz 2021
Günlük burç ve yükselen burç yorumu | 27 Temmuz 2021

Günlük burç ve yükselen burç yorumu | 27 Temmuz 2021

27 Temmuz burç ve yükselen burç yorumu.. Aşk, evlilik, sosyal hayattaki gününüz nasıl olacak?

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Aklınıza gelmeyen konular gün boyu sizi meşgul edebilir

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Bir kadının elinden gelen yardım, günün ikinci yarısında bir işi çabucak halledecektir. Akşam saatlerinde hayallerinizi gerçekleştirecek enerjiler mevcuttur.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Salı günü cömert bir insan hayatınıza girebilir. Hayallerinizin aktif olacağı günü, pozitif enerjileri düşünerek geçirmek yerine, aktif olacaktır.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Ayın Balık burcunda ilerleyeceği Salı günü özellikle akşam saatlerinde şifalı enerjileri harekete geçirebilir ve meditasyon egzersizleri yapabilirsiniz. Çalışmak için iyi bir motivasyonunuz var

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Ödemelerinizle ilgili konuların gündeme geldiği günümüzde bazı fedakarlıklar yapmanız gereken durumlar olabilir. Cömert bir gününüz var.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Ay, zıt burcunuz Balık burcunda ilerlerken ikili ilişkilerinizde önemli fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Şifa çalışmaları için uygun bir zaman dilimindesiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Salı günü şifa ve pozitif enerji çalışmalarına yönelmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın çalışma ortamındaki olumlu motivasyonu ile sizi bu çalışmalara daha çok yönlendirebilirler.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

İç motivasyonunuzun yüksek olduğu günümüzde, enerjinizi doğru yönlendirebilirseniz yapmak istediğinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz. Çocuklarınızla vakit geçirmek önemli hale gelecek.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Uzun zamandır düşündüğünüz bir proje için ailenizden birinden iyi bir destek alabilirsiniz. İyileştirici enerjilerinizi gün ortasında aktif olarak çalıştırabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Kardeşlerinizden alacağınız küçük bir destek, yaralara merhem olabilir. Sabah saatlerinde karşılaşacağınız kişilerin sizden ne beklediklerini tam olarak değerlendirebileceksiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Yeteneklerinizi en iyi şekilde gösterebileceğiniz özel bir gün. Yaratıcı işlerle uğraşan bir Kova iseniz, tam olarak hayal ettiğiniz gibi çalışabileceğiniz bir akşam olabilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Ay tamamen sizin burcunuzda ve Neptün ile kavuşumu şifa enerjilerini çok fazla vurgulayacak. Duygusal hassasiyetinizin yüksek olacağı bir akşam olabilir.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.