1. ANASAYFA

  2. Kullanım Şartnamesi

Kullanım Şartnamesi

www.haberarsivim.com internet sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki kullanım şartlarımızı okuyun.Websitemizi herhangi bir şekilde ziyaret eden tüm kullanıcılar bu sayfadaki şartlarımıza uymayı kabul etmiş sayılacaktır.Şartlarımızı kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın.

1) Bu sayfada yer alan tüm kullanım şartlarımız için, değişikliklerinin yine bu sayfada belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda değiştirilebilir, sitemizi ziyaret tüm eden kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kabul etmiş sayılacaktır.

2) Websitemizin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı haberarsivim.com’a aittir.Website içeriğinin izinsiz  ve topluca indirilmesi, çoğaltılması, işlenmesi, kaydedilmesi ve yayımlanması ve bu tarz girişimlere teşebbüs edilmesi yasaktır.

3) Kullanıcılar, haberarsivim.com’un herhangi bir içerik ya da iletişim sistemlerini kullanırken üçüncü şahısların yasak haklarını ihlal etmemekle yükümlüdür.Bu tür ihlaller ile ilgili olarak haberarsivim.com hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya aittir.

4) Websitemizde yazılan her türlü yazı veya yorumlardan yazan kişi sorumludur.Yapılan yorumlarda aşağılayıcı ve argo kelimeler, kişisel veya kurumsal hakları ihlal eden, karalama, onur kırıcı, aslı kanıtlanmamış yorumlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

5) haberarsivim.com websitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin ip adresleri kayıt altıan alınmaktadır.

6) haberarsivim.com websitesinin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını, zarar görmesini amaçlayan tüm davranışlar ve işlemler yasaktır.Yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

7) Websitemiz üzerinde ki bilgileri kaynak göstermeden paylaşmak yasaktır.Alıntı ya da kynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.

8) Websitesi üzerindeki haberlere yorum atmak isteyen kullanıcı için forum üzerinde verdiği  bilgiler doğru olarak kabul edilir, doğabilecek her türlü sorumluluk üyeye aittir.

9) Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.