1. ANASAYFA

  2. DİZİ

  3. Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlıyor?
Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu sezon finaline gitmişti.. Dizi sezonunun başlamasıyla birlikte projenin ne zaman başlayacağı ise araştırma konusu oldu. Peki "Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlayacak?" işte sorunun cevabı..

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU NE ZAMAN BAŞLIYOR? 2021

Uyanış Büyük Selçuklu ne zaman başlayacağına dair herhangi bir açıklama bulunmamakta.. Fakat dizinin yeni sezonunun ekim ayının ortalarında başlaması düşünülüyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞAND?

Sabbah ve Mitras, Baturalp ve Başulu ile Sencer ve Tapar'ı tuzağa düşürdü. Sonunda Selçuklulara altın darbeyi vurabileceklerini düşünen Sabbah ve Mitras, birden Melikşah'ı karşılarında buldu. İki taraf arasındaki mücadele sonucunda taraflar önemli bir yara alacak.

Melikşah sonunda Sabbah ve Mitras'ı ortadan kaldırabilecek mi? Basulu'yu Kıpçak Toprakları'na götürmeye kararlı olan Baturalp, bu tuzak sonucunda kardeşiyle birlikte gitmekte ısrar edecek midir?

Melikşah ve Baturalp arasındaki yüzleşmede neler olacak? Melikşah'ın Başulu'ya karşı hissettikleri saraydaki düzeni nasıl etkileyecek?

Batınilere karşı büyük bir savaş yürüten Selçukluların hamleleri Sabbah'ı nasıl etkileyecek? Kuvel Kalesi'nin fethini durdurmak için elinden geleni yapan Sabbah ve Mitras'ın Melikşah'a karşı verdiği mücadelede hangi taraf galip gelecek?

Takipleri sonucunda Terken'in Karahanlı askerlerini çağırttığını öğrenen ve hiç beklemedikleri bir anda Terken ve Tacülmülk'ü yakalayan Zübeyde Hatun, bu durumu Melikşah'a iletecektir.

Melikşah, Terken ve Tacülmülk'ün bu gizli planı karşısında nasıl bir karar alacak? Kuvel Kalesi'nin fethinden sonra son bir görev için Nizamülmülk ile yola çıkmayı planlayan Melikşah, geçmişi öğrenecek ve ataları yepyeni bir sayfa açacaktır.

ABONE OL

HABERE YORUM KAT

Mesajınız tarafımıza iletilmiştir en kısa sürede onaylanıp yayınlanacaktır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.